Zamknij
REKLAMA

Oferta pracy Intermarche

09:17, 26.08.2019 | J.J
Skomentuj

Market Intermarche w Gostyniu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Kasjer-sprzedawca
 

Oferujemy:

> pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
> stabilność zatrudnienia
> miłą atmosferę w pracy
> pakiet medyczny dla pracowników po okresie próbnym
>  rabat na zakupy spożywcze w naszym sklepie
> rabat na paliwo na naszej stacji paliw

Wymagane:

> badania sanitarno - epidemiologiczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV korzystając z portalu OLX lub osobiście w siedzibie spółki Gostyń os. 700 - lecia

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KARBONA SP. z o.o z siedzibą w Gostyń, os. 700-lecia. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zawarciem i realizacją umowy o pracę. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom z grupy ITM podmiotom udzielającym świadczenia zdrowotne, podmiotowi organizującemu szkolenia w zakresie bhp, zakładom ubezpieczeń i brokerom ubezpieczeniowym, podmiotom wydającym karty sportowe, podmiotom wydającym służbowe karty debetowe lub kredytowe oraz innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów prawa pracy, tj. w szczególności art. 221 Kodeksu pracy oraz przepisów rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

 

(J.J)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone