Zamknij
REKLAMA

Nowa linia w Pudliszkach! Firma szuka dobrych pracowników

16:10, 22.05.2019 | Materiał partnera

Gdy wiele lat temu Stanisław Fenrych nabywał podupadający majątek w Pudliszkach, niektórzy twierdzili, że „prędzej gruszki na wierzbie wyrosną” niż jego starania przyniosą skutek. Jak bardzo się wówczas mylili... Dziś Pudliszki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i jeden z największych zakładów produkcyjnych w regionie, który ciągle się rozwija.

Korporacja Kraft Heinz postrzega fabrykę w Pudliszkach jako bardzo dobre miejsce do prowadzenia inwestycji, w związku z tym w chwili obecnej trwają prace nad uruchomieniem kolejnych dwóch linii produkcyjnych, które sprowadzą do Pudliszek produkcję w tzw. saszetkach oraz dippotach. - Rynek produktów w tych opakowaniach rok rocznie się powiększa i również fabryka w Pudliszkach znajdzie się na nim. Prace nad uruchomieniem linii zakończą się w czerwcu 2020 roku, otwierając nowe miejsca pracy, w dynamicznie rozwijającym się zakładzie, który od 2013 dwukrotnie zajął 1 miejsce w wewnętrznym konkursie fabryk prowadzonym przez korporację Kraft Heinz. Proces zatrudniania rozpoczynamy już w tej chwili, aby przeszkolić pracowników do czasu rozpoczęcia produkcji. - mówi dyrektor fabryki, Sebastian Hawrot. Dlatego firma już dziś rozpoczęła rekrutację, poszukując solidnych pracowników i gwarantując pracę w zakładzie o ugruntowanej pozycji na rynku, premie, wysokie standardy bezpieczeństwa i co ważne możliwość indywidualnego rozwoju.

Na początek firma chce zatrudnić około 30 pracowników. Większość stanowić mają operatorzy urządzeń produkcyjnych, ale potrzebni są też elektromechanicy, operatorzy wózków widłowych, laboranci, a także liderzy zespołów, którzy będą nadzorowali pracę. Wszyscy oni zostaną zatrudnieni bezpośrednio przez Pudliszki Sp. z o.o. należące do grupy Kraft Heinz. - Nowym pracownikom oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w firmie o stabilnej pozycji na rynku, długofalowe zatrudnienie, wysokie standardy BHP, dodatkowo świadczenia z ZFŚS (np. wczasy pod gruszą) i możliwość rozwoju oraz szkolenia – dodaje kierownik ds. personalnych, Agata Sobkowiak.

Oferta wydaje się bardzo atrakcyjna, zwłaszcza w aspekcie rozwojowym, więc może się okazać szczególnie interesująca dla absolwentów szkół zawodowych i techników, którzy właśnie kończą naukę i zamierzają rozpocząć swoją pierwszą pracę, jak i dla osób ze stażem zawodowym.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone