Zamknij
REKLAMA

Lustra 3D do łazienki - nowoczesny design

15:29, 26.04.2019 | materiały partnera

Nowoczesne wnętrza zasługują na najnowocześniejsze dodatki. Taką funkcjonalną dekorację stanowią lustra 3D do łazienki. Dzięki temu rozwiązaniu, można poczuć powiew przyszłości w zaciszu własnego domu. Na czym polega fenomen luster z efektem trójwymiaru?

Nowoczesne dodatki do łazienki - trójwymiarowe lustro

Lustro z efektem 3D tworzone jest dzięki połączeniu dwóch luster weneckich. Dodatkowo, odpowiednio ułożone oświetlenie LED tworzy efekt głębi. Choć rzeczywista grubość lustra 3D to zaledwie kilka milimetrów, dostrzegalna jest niezmierzona głębia. Lustro jest oszlifowane, a całość wykończona polerem w stylu trapezowym. To nie wszystko! Możliwe jest dostosowanie kolorystyki oświetlenia LED. Dzięki temu, lustro z efektem 3D można doskonale dopasować do stylistyki każdego wnętrza. To także świetna zabawa - dla dzieci i dorosłych.  Światło w żaden sposób nie zakłóca odbicia. Wszystko prezentuje się świetnie! Czy takie lustro nie pochłania zbyt wiele energii? Nie, oświetlenie LED jest energooszczędne. Dodatkowo, lustro można wyposażyć w czujnik ruchu. Taka technologia umożliwi maksymalną oszczędność prądu.

Funkcjonalne lustro z oświetleniem 

Lustra 3D do łazienki to produkty bardzo funkcjonalne. Wybierając lustro, warto zerknąć na certyfikaty. Jakościowy produkt będzie oznaczony certyfikatem szczelności. Co to oznacza? Lustro jest w pełni zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Im więcej nowoczesnych technologii zastosowano do wytworzenia produktu, tym lepiej. Profesjonalne firmy oferują dodatkowe opcje, jak mata grzewcza, dzięki której tafla lustra pozostaje przejrzysta pomimo unoszącej się pary. Możliwa jest nawet integracja bluetooth, opcja zegara czy słuchanie muzyki. W lustrze zamontować można także odrębne lusterko powiększające, co ułatwi wykonywanie makijażu i zabiegów pielęgnacyjnych. 

Warto wyposażyć łazienkę w ciekawe rozwiązania, takie jak lustra 3D do łazienki. To prawdziwy hit i obowiązkowy dodatek w każdym nowoczesnym domu! Innowacyjna technologia umili korzystanie z łazienki, które stanie się strefą odpoczynku i relaksu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone