Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego: niezapomniane podziękowanie dla wychowawcy

15:53, 19.04.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Mówi się, że dobry nauczyciel nie tylko wychowuje i naucza, ale również inspiruje, motywuje do działania, pomaga znaleźć własną ścieżkę. Najczęściej takim belfrem jest wychowawca, który najwięcej czasu spędza ze swoimi uczniami, zna ich najlepiej i troszczy się o ich przyszłość. Zakończenie roku szkolnego to idealna pora, by wyrazić wdzięczność i podziękować nauczycielowi. W jaki sposób to zrobić? Podpowiadamy!

Słowa płynące prosto z serca

W relacjach międzyludzkich najbardziej cennym dobrem jest szczerość. Dlatego wychowawca z pewnością ucieszy się, jeśli usłyszy od Ciebie życzenia płynące prosto z serca.

Zastanów się i ułóż takie podziękowania dla wychowawcy, które wyrażają Twoją wdzięczność. Możesz przytoczyć jakiś przykład albo wspomnieć konkretną sytuację. Dla belfra, który pracuje z oddaniem i wypełniając misję swojego zawodu, nie ma nic bardziej mobilizującego niż słowa podziękowania, płynące od uczniów.

 

Prezent, który naprawdę wzrusza

Chcesz dodatkowo wręczyć wychowawcy prezent? Wybierz taki, który go poruszy!

Podziękowania dla nauczyciela będą jeszcze piękniejsze i niezapomniane, jeśli znajdziesz idealny upominek. Najlepiej, gdyby było to coś wyjątkowego i spersonalizowanego, co dodatkowo podkreśli wagę słów wdzięczności za ostatni rok szkolny.

Nasza propozycja to fotoksiążka. Wydrukowane na papierze zdjęcia mówią czasem więcej niż tysiąc słów. Fotoksiążka jest dodatkowo eleganckim i designerskim prezentem, który każdemu wychowawcy przypadnie do gustu. Co musisz zrobić, żeby taki prezent przygotować?

 

 

Proste wykonanie pamiątki dla wychowawcy

W pierwszej kolejności rozpocznij od wyboru zdjęć, które chcesz wydrukować. Mogą to być fotografie z wycieczek czy przedstawień szkolnych, a także wcześniejszych zakończeń roku albo studniówki. Kiedy już je wybierzesz, przejdź do projektowania graficznego.

Spokojnie, nie musisz znać żadnych skomplikowanych programów komputerowych. Wystarczy wejść na stronę Printu, wybrać szablon i w kreatorze online zaprojektować fotoksiążkę w kilka chwil.

Wybierz jeden z przygotowanych na tę okazję motywów, a następnie wgraj swoje zdjęcia i ułóż je w dowolnej kolejności. Możesz także wybrać rozmiar produktu, liczbę stron i rodzaj papieru, a strony ozdobić grafikami. Po zakończeniu projektowania i złożeniu zamówienia, wystarczy tylko czekać na przesyłkę.

 

 

Chcesz, aby prezent dla Twojego wychowawcy był naprawdę wyjątkowy? Postaw na prawdziwe emocje! To najlepszy upominek, jaki możesz wręczyć na koniec roku. Nauczyciel będzie do niego wracał przez wiele kolejnych lat z uśmiechem na ustach.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone