Zamknij
REKLAMA

Brzmi ciekawie

07:56, 27.03.2019 | Materiał partnera

To już 6 miesięcy odkąd pierwszy klient przekroczył próg nowego Salonu w Gostyniu.  W tym czasie wielu mieszkańców naszego miasta, jak również okolicznych miejscowości, wybrało światłowód INEA. Ale INEA to nie tylko światłowód!

INEA to lokalny operator, którego siedziba znajduje się w podpoznańskim Wysogotowie. Firma zatrudnia blisko 1000 pracowników i współpracowników z regionu. INEA to jeden z czterech największych operatorów w Polsce, z którym liczą się nawet najwięksi gracze w kraju.

Od dłuższego czasu INEA oferuje również usługi telefonii mobilnej. Jest ona skierowana nie tylko dla dotychczasowych klientów firmy, korzystających z usług stacjonarnych (Internetu czy telewizji), ale do wszystkich osób, które chcą płacić mniej za komórkę. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE, to wszystko w cenie 19,90 zł! To najkorzystniejsza oferta na rynku!

Wystarczy odwiedzić Salon INEA, a my w trakcie jednej wizyty zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru od dotychczasowego operatora.

W połowie lutego, INEA wprowadziła do oferty telewizję HIWAY! To zupełnie nowa telewizja, na którą czekali wszyscy. Klienci mogą korzystać z funkcji niedostępnych dotychczas w telewizji kablowej czy satelitarnej. To zupełnie nowy, kompaktowy dekoder 4K umożliwiający m.in. dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube oraz bogatej biblioteki VOD. To telewizja bez kabli, działająca po Wi-Fi. Wszędzie tam, gdzie dociera światłowód INEA, znajdziecie HIWAY TV. INEA nieustannie rozwija platformę telewizyjną HIWAY, dlatego dla fanów piłki nożnej czeka wiele paczek sportowych, w tym Eleven Sports 1 w jakości 4K. Nowa platforma udostępnia wiele rozwiązań, które pozwalają doświadczyć zupełnie nowego wymiaru telewizji. Widzowie mogą cofnąć oglądane treści do 7 dni wstecz, wrócić do początku programu w trakcie jego trwania, a także nagrać ulubiony program lub całą jego serię. Brzmi zachęcająco, prawda? Zapraszamy do Salonu, gdzie zademonstrujemy wszystkie możliwości nowego dekodera HIWAY.

W październiku na Poznań Game Arena, największych targach gier i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej, INEA zaprezentował najszybsze łącze internetowe 10 Gb/s, co stanowi innowacje na poziomie światowym oraz będące pierwszym tego typu rozwiązaniem w Europie. Jest to wielki krok w rozwoju cyfrowym dla całej Polski. Dotychczas na taką technologię zdecydowało się tylko kilka firm na świecie.

Światłowód INEA stanowi idealne rozwiązanie dla graczy. Każdy szanujący się gracz online wie, że z wysokim pingiem nie ma szans na komfortową zabawę w sieci. U nas to nie problem, Internet z INEA pozwala na grę bez lagów, niskim pingiem na poziomie 4-5ms, którego nie zapewni żaden inny operator internetowy!

Zachęcamy wszystkich klientów nowych i obecnych do odwiedzenia naszego Salonu w Gostyniu oraz polubienia fanpage Salon INEA Gostyń na Facebooku, aby być na bieżąco z najlepszą ofertą od INEA.

Podczas wizyty w naszym Salonie, Dominika i Iza chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w kwestii wyboru najlepszego pakietu usług INEA. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00

https://www.facebook.com/IneaGostyn

SALON INEA
ul. Wrocławska 5
63-800 Gostyń
tel. 732 444 744

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone