Zamknij
REKLAMA

Powierz grób swego bliskiego profesjonalistom. Jak to działa?

08:10, 19.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Od dawna plujesz sobie w brodę, że nie pamiętasz już kiedy ostatnim razem zjawiłeś się na cmentarzu i zająłeś grobem, w którym spoczywa ciało Twego bliskiego? Zwyczajnie nie masz na to czasu? A może zbyt daleko usytuowane jest miejsce pochówkowe i ciężko jest Ci wygospodarować parę wolnych dni na dotarcie? Nie musisz wypominać sobie zaniedbań względem krewnych. Nie musisz też do takowych zaniedbań w jakikolwiek sposób dopuszczać. Wystarczy, że postawisz na nowoczesną i jakże praktyczną usługę związaną z powierzeniem opieki nad mogiłą ukochanego członka rodziny doskonale znającym się na rzeczy specjalistom. Czego fachowa firma podejmie się w naszym imieniu?

Szerokie spectrum możliwości

Wysokiej klasy zakłady pogrzebowe to dziś nie tylko standardowe organizowanie klasycznych ceremonii pochówkowych czy przeprowadzanie kremacji. Numerem jeden na liście najczęściej wraz z biegiem czasu wybieranych usług z ofert najbardziej rekomendowanych firm typu Jakubisiak z siedzibą w Warszawie okazuje się opieka nad grobami. Pod tym punktem w cenniku rozumie się przede wszystkim gruntowne sprzątanie mogiły oraz pielęgnowanie grobowca, zapewniając mu estetyczny i nienaganny oraz schludny wygląd. To także sposób na wcielenie w życie dobrze znanego powiedzenia- wilk syty i owca cała, bowiem z jednej strony miejsce pochówkowe jest zadbane, a z drugiej my nie mamy wyrzutów sumienia, że z różnych względów, które stoją nam na przeszkodzie w samodzielnej opiece nad mogiłą, zapomnieliśmy o swych najbliższych krewnych.

Niekoniecznie dla wygodnickich

Nie chodzi tylko o to, żeby lubiący komfort i leniwi mogli z czystym sumieniem zlecić komuś z zewnątrz zadanie wysprzątania pomnika, w którym spoczywa ciało ważnego dla nich członka rodziny. Jak się coraz częściej okazuje, sytuacji w związku z jakimi ludzie zjawiają się w zakładach pogrzebowych z prośbą o kompleksową pomoc jest znacząco więcej. Przeważnie problem stanowi odległość. Żyjący na stałe za granicą kraju raczej nie może pozwolić sobie na regularne kursowanie tylko po to, aby wypielęgnować grobowiec i uprzątnąć zwiędłe kwiaty. W zabieganym życiu na co dzień usługa opieki nad miejscem pochówkowym to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Kompetentni i świetnie przygotowani do swojej pracy eksperci nie tyle w szeroko rozumianej branży funeralnej, ale i floryści i bukieciarze, zajmą się właściwym, dostosowanym do okazji, czy sezonu przystrojeniem grobowca. Co więcej, wiele firm nie proponuje klientom od razu obowiązkowego współpracowania na dłuższą metę, tym samym wymuszając podpisania umowy wiążącej się z kosztami. Równie dobrze można zaledwie jednorazowo skorzystać ze wsparcia renomowanych firm typu Jakubisiak.

 

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone