Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać udany prezent na walentynki dla niego? Sprawdź w kalendarzu!

07:28, 05.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Zaskoczona? Zanim zaczniesz się zastanawiać, czego masz w nim szukać, już odpowiadam: konkretnej daty, od kiedy jesteście razem lub kiedy się poznaliście. Spróbuj sobie przypomnieć, jak wyglądały te chwile: pierwszy uśmiech, komplement, wspólne wyjście. Miarą udanego prezentu walentynkowego jest dopasowanie go do dynamiki związku, który razem tworzycie. Dowiedz się, jak z tej jednej daty można wywnioskować, jaki prezent dla chłopaka sprawi mu największą radość.

Na zawsze i na wieczność: wasza znajomość trwa rok lub krócej

Jedni wspominają te chwile z uśmiechem oraz westchnięciami, inni z wypiekami na twarzy są w środku tego okresu i myślą, że świat nigdy wcześniej nie był piękniejszy. Jeśli należysz do grona tych szczęściar, których związek dopiero się zaczyna lub jest w fazie rozkwitu, postaw na prosty prezent dla chłopaka. Przeżyjcie razem ten wspaniały dzień, trzymajcie się za ręce i patrzcie sobie głęboko w oczy.

Bądź super dziewczyną – zaskocz go voucherem na kolację! To kolejny pretekst do wspólnego spędzenia czasu, rozmów o niczym, snucia pięknych planów oraz marzeń, gdzie zestarzejecie się razem w białym domu z niebieskimi okiennicami, jak w The Notebook. Prezent na walentynki dla niego w tym okresie nie musi zawierać niczego więcej! W końcu musisz też dać mu pole do popisu. Jest mężczyzną, który ciągle musi cię zdobywać!

Zakochani po uszy przyjaciele: związek, który liczy mniej niż 5 lat

Macie już za sobą pierwszą (oby tylko pierwszą… ?) kłótnię za niepozmywane naczynia, niewyrzucone śmieci, zapomniane imieniny. Zdarza się, że rzucacie nawzajem kąśliwymi komentarzami, macie ciche dni lub wprost przeciwnie… bardzo głośne sprzeczki o pierdoły!

Z drugiej strony potrafisz wymienić wszystkich zawodników jego ulubionej drużyny piłki nożnej, a on doskonale wie, że uwielbiasz gorące kakao kiedy jest zimno. Oglądacie wspólnie filmy, cali w okruszkach po ulubionej pizzy, a jemu zupełnie nie przeszkadza to, że gdy masz słabsze dni jesteś spuchniętą pandą z nieogolonymi nogami.

W tym przypadku twój chłopak to również najlepszy kumpel, powiernik tajemnic, doradca w kryzysowych sytuacjach oraz po prostu przyjaciel. Chociaż nie zawsze jest kolorowo, jedna rzecz pozostaje niezmienna: kochacie się jak szaleni.

Prezent dla chłopaka z okazji walentynek powinien jeszcze bardziej zbliżyć was do siebie, wybić z rutyny i codziennego pędu. Może atrakcja, która podniesie poziom adrenaliny? Skok na bungee, jazda Mustangiem czy wizyta w Escape Roomie? Pokażcie, jaki świetnie dobrany z was team! Twój chłopak na pewno odwdzięczy ci się czymś równie doskonałym. W końcu to on zna cię tak jak nikt inny.

Narzeczeni lub małżonkowie, którzy znają się jak łyse konie: powyżej 5 lat

Może jesteście po jakimś dużym kryzysie, który wami zachwiał. Staracie się, aby było tak jak dawniej i wspólną pracą zrobiliście już nie jeden krok milowy w waszej relacji. Czasami zdarza się, że nie jesteś na pierwszym planie, a on gubi się i nie potrafi zrozumieć, czemu wszczynasz awantury, skoro wszystko jest dobrze.

Nie zapominajcie, że powiecie sobie lub już powiedzieliście sakramentalne tak i to, o czym tak marzyliście na samym początku waszego związku, właśnie się ziściło. Na zawsze oraz na wieczność nie jest tylko usłane różami: to również ciężka praca i obowiązki.

Nawet jeśli jesteście szczęśliwą parą, która wiedzie spokojne życie, a wszystkie nieprzyjemne zawirowania was ominęły, nie zaszkodzi na chwilę zamieszać w waszym codziennym planie dnia. Wyrwijcie się z rutyny i wyjedźcie na weekend w okresie walentynkowym! Morze, hotel ze SPA, a może góry? Twój prezent dla chłopaka powinien być pretekstem do wyrwania się z domu. Wróćcie do początku, przypomnijcie sobie jak się poznaliście, a każde, coraz większe wyzwanie będzie tylko kolejnym milowym krokiem, który razem wspólnie pokonacie.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone