Zamknij
REKLAMA

Worek do odkurzaczy warsztatowych oraz Niteo Tools

18:02, 28.01.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Sprzątanie bywa naprawdę uciążliwe! Szczególnie takie poremontowe porządki wymagają dobrego zaplecza. Bez odkurzania się nie obejdzie. Gorzej, kiedy Twój odkurzacz, a konkretniej jego worek, najzwyczajniej w świecie się poddał! Pozbądź się go jak najszybciej i przeczytaj, na jaki model powinieneś go wymienić. Bo to, że na lepszy, to przecież oczywiste!

Worek wielokrotnego użytku do odkurzacza

Na rynku jest wiele rodzajów worków do odkurzacza. Te wielokrotnego użytku różnią się przede wszystkim rodzajem materiału, z którego są wykonane. Nikogo nie dziwi, że to worki syntetyczne są najchętniej wybierane przez gospodynie domowe. Po pierwsze są bardzo wytrzymałe i wystarczają na wiele godzin pracy. Poza tym zatrzymują nawet te najmniejsze cząsteczki, dzięki temu nie zanieczyszczają otoczenia. Alergicy, bądźcie spokojni! Worki syntetyczne zatrzymują zapachy, dlatego każdy posiadacz pupila powinien w nie zainwestować. Ale w jaki worek powinien zaopatrzyć się budowlaniec, który właśnie skończył remont i musi po sobie posprzątać? Czy zwykły worek syntetyczny wytrzyma resztki mniejszego gruzu, zaschnięty tynk, czy odłamki kafelków?

Odkurzacze warsztatowe

Nawet jeśli nie, to Światworków stworzył nowe, zupełnie innowacyjne worki do odkurzacza Niteo Tools, (numer katalogowy worka SW037) o średnicy otworu 7,2 cm. Stworzone z mikrowłókna 105g/m2 worki, o wymiarach 50 x 32cm, idealnie radzą sobie z większymi elementami. Nie boją się poremontowych resztek, a nawet śrubek i nakrętek! Myślisz sobie pewnie, że jeśli można umieścić w nich spore elementy, to wystarczą na krótko i zaraz trzeba je wymieniać. Nic bardziej mylnego! Mają one budowę tzw. fałdową. To znaczy, że stworzone są ze specjalnych zakładek, które na skutek wciągania różnego rodzaju elementów, rozkładają się, powodując powstawanie jeszcze większej przestrzeni wewnątrz worków. Dzięki temu są  niemal o 50% bardziej pojemne, niż te zwykłe. Jeśli masz zamiar kupić lub posiadasz jeden z modeli odkurzacza NITEO TOOLS : IPX 4, POJM170394, VC 0065, VC0394-17, VC 0065-17, to ten worek jest właśnie dla Ciebie!

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone