Zamknij
REKLAMA

Na pewno warto skorzystać... W dzisiejszych czasach to czysty zysk

06:13, 18.01.2019 | Materiał partnera

Coraz więcej pracodawców dostrzega ogromne korzyści płynące z inwestowania w zasoby ludzkie. Im bardziej wykwalifikowana kadra, tym szybszy rozwój, a na rynku pracy coraz trudniej o dobrych fachowców. Dlatego warto skorzystać z oferowanej przez firmę ATC S.C w Gostyniu propozycji i za niewielkie pieniądze podnosić kwalifikacje swoich pracowników.

Kursy i szkolenia oferowane w ramach Bazy Usług Rozwojowych prowadzi firma ATC z siedzibą w Gostyniu ul. Lipowa 1, która od wielu lat zajmuje się dokształcaniem i doskonaleniem zawodowym. - Baza Usług Rozwojowych to państwowa instytucja, która wyznaczyła operatorów subregionów w całej Polsce. Nasz subregion obejmuje miasto Leszno, powiat leszczyński, gostyński, rawicki, nowotomyski, międzychodzki, grodziski , wolsztyński i kościański – informuje Beata Gaszek z ATC w Gostyniu

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w programie jest prowadzenie mikro przedsiębiorstwa ( zatrudnienie do 9 osób lub samozatrudnienie ). Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Są za to dodatkowe punkty bonusowe dla kobiet, osób z orzeczeniem o niepełnosprawności , o niskich kwalifikacjach i pracowników powyżej 50 roku życia. Dzięki projektowi dofinansowanemu przez Europejski Fundusz Szkoleniowy przedsiębiorca może otrzymać nawet do 80% dofinansowania, nie więcej jednak niż 3000 zł na osobę ( do 30 tys. na firmę )

Wnioski o dofinansowanie przyjmowane są cztery razy do roku – w styczniu, kwietniu, czerwcu i wrześniu - Aby wziąć udział w projekcie firma musi tylko wystosować krótki wniosek (…) Szkolenia odbywają się u nas na miejscu w Gostyniu lub w ośrodku w Poznaniu. Ich wykonawcą jest nasza firma – mówi Beata Gaszek z ATC w Gostyniu.

Dlaczego warto korzystać z tego typu projektów? – Przede wszystkim :
- zwiększa się bezpieczeństwo pracy na stanowisku
- pracownik poprawnie eksploatuje powierzone mu urządzenie
- poprawia się efektywność pracy na danym stanowisku
- zdobędzie uprawnia państwowe

Cykl dofinansowań na szkolenia potrwa do końca 2020 roku. Pieniądze pochodzą z Europejskiego Funduszu Szkoleniowego . Ośrodek ATC S.C. posiada wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, odpowiednią infrastrukturę oraz certyfikat jakości oferowanych usług – warunek konieczny do oferowania swoich usług szkoleniowych w BUR ..

Pracodawcy, którzy chcą skorzystać z dofinansowania powinni wcześniej zapoznać się z szczegółowymi informacjami, a te oraz wszelką pomoc uzyskają kontaktując się z Beatą Gaszek od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00 pod numerem telefonu 65-575-85-23.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone