Zamknij
REKLAMA

Zawalcz z nami o swoje marzenia i schudnij!!

08:20, 01.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Odchudzanie, obok rzucenia palenia, to najczęstsze z noworocznych postanowień. Kiedy zaczynamy dietę, chcielibyśmy móc przenieść się w przyszłość i zobaczyć, jakie efekty w odchudzaniu przyniesie zmiana stylu odżywiania się. Niestety, nie jest to możliwe - jednak, jeśli będziemy przestrzegali zaleceń dietetyka naprawdę sumiennie, to już za kilka tygodni lub miesięcy zobaczymy w lustrze zupełnie inną osobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd zewnętrzny. 

Niezwykłe efekty odchudzania i… nie tylko!
Osoby, które zdecydowały się na skuteczne odchudzanie z Naturhouse (i wytrwały w swoim postanowieniu o diecie), nie tylko pozbyły się zbędnych kilogramów i cieszą się dziś szczupłą sylwetką, której mogą im zazdrościć inni. Spadek wagi pozwolił im odzyskać dobre samopoczucie, poczucie sprawczości i kontroli nad własnym życiem (bo przecież każdy zrzucony kilogram jest wielkim sukcesem!), a być może także uchronił je przed poważnymi chorobami, które często są następstwem nadwagi i otyłości. Zmiana rozmiaru ma również wpływ na to, jak wygląda nasze życie zawodowe i towarzyskie - już sama odzyskana pewność siebie potrafi zdziałać cuda!

Sprawdź metamorfozy naszych klientów
Nasi podopieczni często przychodzili do nas tak naprawdę nie wierząc w to, że mogą schudnąć. Często mieli mnóstwo obaw - czy uda im się wytrwać na diecie redukcyjnej, czy nie będą chodzili ciągle głodni, czy efekty odchudzającej kuracji utrzymają się na stałe. Dietetycy z naszych Centrów Dietetycznych przygotowali dla nich jednak plany żywieniowe, które spełniły ich oczekiwania – tak jak Pani Małgorzata, która jest doskonałym wzorem skuteczności naszych działań i z ogromną satysfakcją pozbyła się ponad 10 kg.


 

Jak mówi nasza bohaterka, diety odchudzające przygotowane przez specjalistów z Naturhouse - wraz z gotowością do stawienia czoła kryzysom i wysokim poziomem motywacji - są kluczem do przemiany całego życia. Łatwość wykonania oraz różnorodność przepisów w dietach świadczy o chęci ich stosowania na co dzień. Metamorfozy po procesie odchudzania są jedynie symbolem zmiany na każdej płaszczyźnie naszego funkcjonowania! W Naturhouse nie obiecujemy nikomu, że dokonamy cudu - na jego pojawienie się możesz zapracować jedynie Ty na stałe zachowując wprowadzone przez Twojego dietetyka zasady zdrowego odżywiania. Niech metamorfoza po zakończeniu odchudzania stanie się także Twoim udziałem!

Pani Katarzyna schudła z pomocą dietetyka Naturhouse 45kg

        

"Diametralnie zmieniła się jakość mojego życia"

Katarzyna pokazała, że nigdy nie jest w życiu za późno na zmiany, zwłaszcza te na lepsze. I w wieku 60 lat na dobre rozprawiła się z dodatkowymi kilogramami. Zyskała nie tylko zdrowie, ale także świetne samopoczucie. Cały wywiad można przeczytać - TUTAJ - 

 

Pan Michał schudł z Naturhouse 26kg

           
 

Idealny plan!
"Prosta i smaczna dieta, idealnie dopasowane ćwiczenia, indywidualnie dobrane suplementy i opieka specjalisty. Przy takim planie musiało się udać!"
Cały wywiad można przeczytać - TUTAJ - 

Miej odwagę tak jak oni zrobić pierwszy krok w profilaktyce Twojego zdrowia i skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji u dietetyka Naturhouse w Gostyniu.

Pomoc dietetyka
Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Zbilansowane posiłki i odpowiednio dobrane suplementy zapewniają zdrowe i skuteczne chudnięcie bez uczucia głodu i efektu jo-jo. Specjalista zawsze udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz jasno i przejrzyście wyjaśni zasady postępowania w trakcie kuracji. Dietetyk jest źródłem pewnej, fachowej i sprawdzonej wiedzy.

Zachęcamy wszystkich, którzy pragną schudnąć lub zacząć zdrowo się odżywiać a tym samym zadbać o swoje dobre samopoczucie na niezobowiązujące indywidualne spotkanie z dietetykiem podczas którego dokonamy pomiarów składu ciała.

Serdecznie zapraszamy!
Gabinet Naturhouse Gostyń
ul. Witosa 18
tel. 538 358 044

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (3)

DietaDieta

5 0

A ja schudłam od połowy września 15 kg jedząc wszystko No prawie wszystko, bo nie jem słodyczy w 5 podzielonych posiłkach. 18:39, 01.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MmmmmmMmmmmm

1 0

Jedno pytanie ile kosztuje taka dieta 17:59, 04.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mikmik

0 1

około 150 na tydzien 13:09, 05.02.2019


REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone