Zamknij
REKLAMA

Polacy pokochali dyskonty i aplikacje zakupowe

10:45, 03.01.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Polacy chętnie kupują w dyskontach, które oferują coraz szerszy asortyment i wiele produktów wysokiej jakości. Liderem na rynku dyskontów jest Biedronka, lecz po piętach depcze jej Lidl. Udział w rynku mają również mniejsze Aldi oraz Netto.

Oszczędności i wysoka jakość

 Według ekonomistów era twardych dyskontów w Polsce już przeminęła. Obecnie polskie gospodarstwa domowe mają większą siłę nabywczą, dlatego oczekują nie tylko niskich cen, ale i wysokiej jakości towarów. W dyskontach pojawiają się produkty luksusowe (zwłaszcza w okresie przedświątecznym), ekologiczne, bio, a także przeznaczone dla wegetarian i wegan - ich ofertę w promocyjnych cenach można sprawdzić w gazetkach na https://blix.pl/. Dzięki aplikacji zakupowej, użytkownicy kupują taniej zarówno produkty ze stałej oferty dyskontów, jak i towary dostępne wyłącznie w ofercie sezonowej. Dodatkowo na https://blix.pl/sklep/lidl/ znajdzie się promocje na produkty z kuchni różnych krajów - tydzień francuski, amerykański lub azjatycki to okazja, by rozwinąć kulinarne horyzonty oraz spróbować nieznanych smaków.

Bezkonkurencyjny lider

Obecnie najwięcej sklepów posiada Biedronka, która działa w ponad 2700 lokalizacjach. Promocje w Biedronce można sprawdzić na https://blix.pl/sklep/biedronka/. Lidl posiada znacznie mniej sklepów, lecz zdobywa uznanie klientów, oferując wiele produktów wysokiej jakości, w tym odzież dziecięcą i dla dorosłych, obuwie skórzane, sprzęty AGD i meble. Aldi, który działa w wielu krajach, w Polsce pozostaje daleko w tyle, podobnie jak duński dyskont Netto.

Kupuj taniej z Blixem

Aktualną ofertę każdego z wymienionych dyskontów można sprawdzić na blix.pl. Jeżeli śledzi się promocje na bieżąco, można oszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie na codziennych zakupach. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie produktów w atrakcyjnych cenach w wielu sklepach, a także tworzenie list zakupowych. Użytkownicy, którzy kupują w dyskontach, mogą skorzystać z dodawania sklepów do ulubionych, dzięki czemu będą otrzymywać powiadomienia o nowych gazetkach i promocjach.

Kupując z Blixem, oszczędza się zarówno na produktach spożywczych, jak i na tekstyliach domowych, ubraniach, książkach i sprzętach. Co ważne, w każdym dyskoncie znajdzie się nie tylko produkty marek własnych, ale i towary z logo renomowanych producentów. Przykładowo, śledząc promocje na Blix.pl, nie przegapi się szansy na zakup torebek Wittchen w Lidlu, czy też bestsellerowych książek w Biedronce, w cenach znacznie niższych niż w innych sklepach.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone