Zamknij
REKLAMA

Co zyskasz, decydując się na urządzenia AGD w zabudowie?

01:12, 04.01.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Kuchnie w zabudowie cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Czy wiesz jednak, dlaczego tak jest? Przedstawiamy Ci 4 niezaprzeczalne zalety tego rozwiązania. Sprawdź, czy przekonają Cię do zaaranżowania swojej kuchni w ten sposób!

Spójność aranżacji

Wybór kuchennego AGD w zabudowie pomoże Ci w uspójnieniu wystroju całego pomieszczenia. W końcu wszystkie sprzęty będą estetycznie zabudowane dookoła meblami (lub wręcz nimi przykryte, jak w przypadku zmywarki do zabudowy). Dzięki temu całość idealnie ze sobą harmonizuje, a metaliczne fronty urządzeń nie psują tej spójności. Na uwagę zasługuje również to, że wszystkie elementy konstrukcyjne (kable zasilające czy przyłącza) są schowane z tyłu szafki. Sprawia to, że nie są widoczne gołym okiem, a jednocześnie dostęp do nich nie jest utrudniony – w razie awarii szybko się tam dostaniesz.

Sam montaż zmywarki do zabudowy również jest prosty i nieskomplikowany. Jego samodzielne wykonanie nie powinno Ci zatem sprawić najmniejszej trudności.


Idealne do małych wnętrz

Decydując się na meble w zabudowie, oszczędzasz sporo miejsca. W końcu żadne urządzenia nie zagraca niepotrzebnie niewielkiego blatu roboczego, lecz wszystko jest po prostu schowane w szafce – a blat pozostaje w kuchni. Mniejsza ilość rzeczy na blacie równa się mniejszemu bałaganowi – a nic tak nie pomniejsza optycznie wnętrza jak chaos i zagracona przestrzeń.

Łatwiejsze sprzątanie

Z pewnością wiesz, jak trudno jest utrzymać w czystości metaliczny, połyskujący front zmywarki czy innych urządzeń AGD. Jeśli jednak zabudujesz je drewnianymi lub drewnopodobnymi frontami, czyszczenie stanie się znacznie łatwiejsze – na takiej powierzchni nie będzie widać utłuszczonych odcisków palców. Dzięki temu, że sprzęt będzie zabudowany meblami, będzie też mniej narażony na kurzeniem – sprawdzi się zatem lepiej w domu, w którym mieszkają alergicy ;ub osoby cierpiące na inne schorzenia układu oddechowego.

Wygodne użytkowanie

Posiadasz wolnostojącą kuchenkę wraz z wbudowanym piekarnikiem? Z pewnością wiesz zatem, jak niekomfortowe jest korzystanie z niego – w końcu drzwiczki piekarnika znajdują się po prostu zbyt wysoko, dlatego też za każdym razem, gdy chcesz z niego skorzystać, musisz się zatem schylić niemalże do ziemi.

Jeśli jednak postawisz na piekarnik do zabudowy, będziesz mógł umieścić go na dowolnej wysokości – np. w taki sposób, byś mógł z niego korzystać w wygodnej, wyprostowanej pozycji. Nie musisz też instalować piekarnika bezpośrednio pod płytą indukcyjną – a przestrzeń pod płytą wykorzystać na dodatkową półkę, np. na przyprawy. Dzięki temu będziesz zawsze mieć je pod ręką podczas gotowania i nie będziesz musiał szukać jej po szafkach znajdujących się na drugim końcu kuchnia. A zatem korzystanie z pomieszczenia stanie się bardziej komfortowe, gdyż wszystkie sprzęty i akcesoria będą w nim ergonomicznie rozmieszczone.

 

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone