Zamknij
REKLAMA

Może to właśnie Ciebie szukamy?

07:34, 17.12.2018 | Materiał własny
Skomentuj

Działamy na rynku od ponad 11 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy czytelników i ponad 400 reklamodawców, co daje poczucie zawodowej stabilizacji i bezpieczeństwa.

Aby móc się dalej rozwijać szukamy jednej, ale za to ważnej dla nas osoby, chcącej realizować się w zawodzie dziennikarz-fotoreporter.

Każdy kto się do nas zgłosi ma masz szansę na podjęcie ciekawego i dającego wiele satysfakcji zajęcia. Wystarczy mieć doświadczenie w pracy w mediach - gazeta, portal informacyjny, TV internetowa, kablowa lub talent do pisania artykułów prasowych, ewentualnie krótkich newsów internetowych. Do tego trochę pojęcia o fotografii ( filmowanie też mile widziane) oraz posiadać prawo jazdy. Jeśli na to wszystko lubisz spotykać się z ludźmi i jesteś ciekawy/ciekawa świata, to nie masz nic do stracenia wysyłając CV na adres: redakcja@gostyn24.pl z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych potrzebnych w tej rekrutacji

Nie wymagamy wyższego wykształcenia, lecz potrafimy je docenić. Bardziej cenimy sobie pasję i zaangażowanie, bo w tym zawodzie trzeba być zawsze na topie.

Gwarantujemy, że z nami nie będziesz się nudzić! Oprócz samorozwoju oferujemy przyzwoite warunki pracy i płacy, a także samochód służbowy do dyspozycji oraz wszelkie narzędzia potrzebne do pozyskiwania informacji. To tyle, reszta należy do Ciebie!

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(Materiał własny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone