Zamknij

Najnowsze oferty pracy - CONVERT Gostyń

16:47, 20.03.2020 Ogłoszenie płatne Aktualizacja: 16:51, 20.03.2020

MAGAZYNIER

Zadania osoby na tym stanowisku:
załadunek towaru,
udział w sprawnym funkcjonowaniu magazynu,
obsługa systemu magazynowego,
wypełnianie dokumentacji magazynowej,
realizacja harmonogramu załadunków.

Od kandydatów oczekujemy:
uprawnień na wózek widłowy,
doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego- mile widziane,
pełnego zaangażowania i motywacji do pracy,
chęci do pracy w systemie zmianowym,
gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt
telefoniczny tel. 603 519 551
lub mailowy mail: [email protected]
Convert PL Sp. z o.o. , Czachorowo 43, 63-800 Gostyń

Do aplikacji należy dołączyć oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
terminowa realizacja przyjętego planu produkcyjnego,
współpraca z operatorem maszyn i realizacja określonych przez niego zadań w celu terminowej realizacji planu produkcji,
bieżące raportowanie wykonanych operacji w systemie informatycznym,
zapewnienie właściwego stanu technicznego powierzonej maszyny tnącej,

chęci do pracy, zaangażowanie,
odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności,
gotowość do pracy 3 zmianowej,

telefoniczny tel. 603 519 551 lub mailowy mail: [email protected]

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%