Zamknij
REKLAMA

Co to jest system WordPress?

08:16, 27.11.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

WordPress to jeden z najpowszechniejszych rodzajów systemów zarządzania treścią, który już dawno temu zdominował świat. To także przydatne narzędzie stawiania prostych stron www. Co istotne i już na wstępie warte wyszczególnienia- nie trzeba kończyć kursu programowania, aby zdecydować się na jego obsługę. Z WordPressem znakomicie poradzi sobie każdy.

Pierwsze miejsce pod względem popularności

Nie tylko w Polsce, wspomniany we wstępie system CMS zajmuje topową pozycję, ale generalnie jest on doceniany na całym świecie. Co takiego szczególnego w nim występuje? To przede wszystkim bezpłatny skrypt, do którego - również w pełni bezpłatnie - można dobierać przeróżne wtyczki i szablony. Mimo, iż jest to zdecydowanie najprostszy z dostępnych na dziś dzień skryptów, zyskał on bardzo rozległe grono zagorzałych miłośników, którzy nie wyobrażają sobie bez niego prowadzenia swojej platformy blogowej, czy też nie widzą innego równie przydatnego narzędzia do kreowania własnych nieskomplikowanych witryn internetowych. Na korzyść za użytkowaniem WordPressa zdecydowanie wpływa jego intuicyjność oraz nietrudność obsługi tak przez zaawansowanego, jak i kompletnie niezorientowanego w temacie. Co więcej, nie zapominajmy także o funkcjonalnym panelu administracyjnym. Nie jest wymagana żadna wiedza z zakresu języka programowania, więc to świetny wariant dla początkujących.

Dobry hosting

Dysponując swoją indywidualną stroną postawioną na WordPressie, czy też blogiem, warto jest popatrzeć także na to, aby zaopatrzyć się u dobrego dostawcy hostingu. W tym celu przydatne będzie dokonanie gruntownej selekcji, wybierając propozycję wyłącznie rekomendowanej i godnej polecenia firmy, która będzie prezentowała kilka opcji hostingowych i najlepiej opatrzonych kilkunastodniowym okresem testowym tak jak Hekko.pl. Dzięki temu można sprawdzić parę różnych wariantów, ostatecznie wybierając ten jeden, najbardziej dla nas odpowiedni. Patrząc chociażby na ofertę wspomnianej marki Hekko.pl, mamy do czynienia z hostingiem w oparciu o serwer współdzielony, ale też serwer dedykowany, czy VPS, a więc Virtual Private Server. Usługi hostingowe zaleca się dobierać do wymagań i skali działania. Im większe jest nasze zapotrzebowanie, tym lepiej dopłacić nieco więcej po to, aby móc cieszyć się maksymalnym komfortem i bezawaryjnością.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone