Zamknij
REKLAMA

Akademia Budowy w Poznaniu: przyjdź na warsztaty budowlane!

11:19, 25.09.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Jeśli planujesz lub jesteś w trakcie budowy domu, to wydarzenie jest dla Ciebie! Wymień się z doświadczeniami i uzyskaj fachowe porady w zakresie budowy domu. W cenie biletu 25 zł weźmiesz udział w całodniowych warsztatach i wykładach, a oprócz tego skonsultujesz się z architektem i innymi specjalistami.

Akademia Budowy w Poznaniu – dlaczego warto przyjść?
Akademia Budowy to największe wydarzenie budowlane w Polsce organizowane od 4 lat. Organizatorem jest firma oferująca gotowe projekty domów – Tooba.pl. Program został ułożony w taki sposób, by uczestnicy w ciągu kilku godzin dowiedzieli się jak najwięcej o poszczególnych etapach budowy domu.

Forma konferencji ma charakter praktyczny i otwarty – uczestnicy nie tylko wezmą udział w cyklu merytorycznych wykładów o budowie domu, ale również będą mogli zobaczyć, jak wygląda murowanie ścian techniką „na sucho” oraz skonsultować się z gronem specjalistów. Wśród nich do dyspozycji zainteresowanych będą architekt, konstruktor, kosztorysant, kierownik budowy, architekt wnętrz i liderzy rynku budowlanego. Organizatorzy zachęcają, by na konsultacje zabrać ze sobą niezbędne dokumenty: mapki do celów projektowych, wybrany projekt domu, WZ lub MOZP, wypis i wyrys z gruntów.

- Budowa domu to poważna decyzja, dlatego do jej rozpoczęcia trzeba się dobrze przygotować. Pamiętajmy, że nie wystarczy samo wybranie projektu domu, materiałów i firmy budowlanej. Czasami na drodze stają nieprzewidziane przeszkody. Już po zakupie działki może się okazać, że projekt domu, który wybraliśmy, nie jest do niej dostosowany. Między innymi w rozwiązaniu takich problemów będziemy pomagać uczestnikom konferencji – mówi Mikołaj Bykowski, prezes firmy Tooba.pl

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Program warsztatów budowlanych w Poznaniu – czego można się dowiedzieć?
Organizatorzy przygotowali dla uczestników rozbudowany program wykładów, podczas których eksperci poruszą następujące zagadnienia:

- Analiza planów miejscowych i warunków zabudowy (co chcemy, a co możemy wybudować na naszej działce);
- Adaptacja projektu i jej koszt;
- Projekt gotowy a indywidualny;
- Optymalizacja kosztów budowy – porady;
- Technologia budowy domu i materiały – co się najbardziej opłaca?;
- Ściany konstrukcyjne z ceramiki budowlanej;
- Systemy osłon okiennych;
- Systemy energooszczędne – które warto wybrać?;
- Opłacalność i zastosowanie pomp ciepła;
- WT 2017 a systemy grzewcze i wentylacyjne w budownictwie.

Pomiędzy wykładami odbędą się warsztaty z murowania ścian metodą „na sucho”. Chętni uczestnicy będą mogli – po okiem instruktora – spróbować wykonać fragment ściany. Ponadto w czasie trwania całego wydarzenia (w godz. ok. 9-15) będą trwały konsultacje z ekspertami

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.AkademiaBudowy.pl

 

Data, miejsce i bilety na szkolenie budowlane w Poznaniu
Akademia Budowy odbędzie się 6 października w MTP (Międzynarodowych Targach Poznańskich) przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Rozpoczęcie konferencji przewidziane jest na godzinę 8.30.

- Bilet 25 zł – uprawnia do udziału w wykładach, warsztatach, indywidualnych konsultacjach ze specjalistami, losowaniu upominków. Uczestnicy będą mogli korzystać z nieodpłatnego bufetu kanapkowego i całodniowego bufetu kawowego. Otrzymają również materiały z konferencji.

- Bilet 50 zł – poza powyższymi uczestnicy otrzymają pakiet dodatków związanych z budową domu o wartości 500 zł, rabat na dowolny projekt domu o wartości 200 zł oraz dwudaniowy obiad.

Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj bilet na stronie http://akademiabudowy.pl/poznan

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone