Zamknij
REKLAMA

Miejsca idealne na aktywny wypoczynek

12:53, 18.09.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wybierając miejsce wakacyjnego wypoczynku lub kilkudniowej wycieczki poza sezonem wysokim, Polacy nadal poszukują destynacji, które gwarantują słoneczną pogodę, wysokie temperatury oraz wygodny, komfortowy hotel.

Od pewnego czasu wygoda to jednak za mało. Biura turystyczne, m.in. https://dreamtours.pl/, wskazują, że klienci często interesują się wycieczkami, na których będą mogli aktywnie spędzić czas. Szeroka oferta wycieczek dodatkowych i duża ilość miejsc do zwiedzania to elementy, które przyciągają polskich turystów.

 

Klasycznie, ale ciągle na topie

Wszystkie cechy wycieczki idealnej posiadają zazwyczaj wyjazdy do krajów z rejonu Morza Śródziemnego. Wciąż najbardziej popularne są greckie wyspy - Korfu i Zakynthos. Niesłabnącą popularnością cieszą się również Włochy wraz ze swoją stolicą - Rzymem. Oferta wycieczek do Rzymu przypadnie do gustu głównie miłośnikom kultury, sztuki i zwiedzania licznych zabytków architektonicznych. Bogata oferta turystyczna poparta jest dużymi możliwościami rzymskich hoteli, a te sprawdzić można na https://dreamtours.pl/wakacje/wycieczka-do-rzymu.

 

Południe Europy z dostępem do Atlantyku

Wśród południowych, europejskich krajów, Polacy chętnie wybierają również Portugalię. Zwolennicy aktywnego wypoczynku będą szczególnie zadowoleni z pobytu na Maderze, archipelagu czterech wysp, które uznawane są za najbardziej zielone ze wszystkich tego typu miejsc w Europie. Również na kontynentalnej części nie da się nudzić, a dodatkowo zaznać można wygód w miejscowych hotelach, których szeroka oferta dostępna jest na https://dreamtours.pl/wakacje/portugalia.

 

Egzotyczna Ameryka Południowa

Wyjazdy poza kontynent europejski to gratka dla prawdziwych koneserów. Chcąc poznać egzotyczną i zupełnie odmienną od polskiej kulturę, Polacy wybierają wycieczki do Brazylii. Ten południowoamerykański kraj to nie tylko mekka fanów piłki nożnej, ale również dobre miejsce dla wędrowców spragnionych kontaktu z niespotykaną w innej części świata przyrodą. Dodatkowym plusem są hotele dostępne na https://dreamtours.pl/wakacje/brazylia, w których można skorzystać z usług miejscowych przewodników i spróbować regionalnej kuchni.

 

Luksusowo, ale tanio

Wciąż dużą rolę w wyborze zagranicznej wycieczki odgrywa jej cena. Nie zawsze samodzielna organizacja wyjazdu jest opłacalna, dlatego wielu podróżników decyduje się na skorzystanie z oferty biura podróży, np. https://dreamtours.pl/wakacje/tanie-wczasy-wycieczki. W ten sposób otrzymać można także gwarancję jakości wybranego hotelu.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone