Zamknij
REKLAMA

Kotły wodne Babcock Wanson

10:21, 04.05.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Poszukując sprawdzonych i niezawodnych kotłów wodnych, warto zainteresować się ofertą produktową wywodzącego się z Francji przedsiębiorstwa konstrukcyjnego Babcock Wanson, którego maszyny i urządzenia cieszą się popularnością w wielu krajach świata. Firma ta jest jednym z największych, międzynarodowych producentów kotłów oraz palników przemysłowych, a także innego rodzaj urządzeń, które wykorzystywane są w przemyśle wymagającym uzdatniania powietrza lub wody, a także innego rodzaju usług związanych z przetwarzaniem energii parowej lub wodnej.

Zdobywane przez okres ponad 100 lat funkcjonowania na rynku doświadczenie przekłada się na wyjątkowo wysoką jakość oferowanych przez tego producenta produktów, rozwiniętą sieć dystrybucji i sprzedaży, a także szybki i niezawodny serwis, pozwalający na komfortowe i bezproblemowe wykorzystywanie zakupionych maszyn w różnego rodzaju gałęziach przemysłu i gospodarki.

Sztandarowymi produktami marki Babcock Wanson są kotły przemysłowe, w tym w szczególności kotły wodne, które przez wielu ekspertów w branży uznawane są za jedne z najlepszych rozwiązań dla kotłowni, charakteryzujące się wysoką sprawnością pracy, zoptymalizowanym procesem wytwarzania energii, a także niską emisją szkodliwych substancji do atmosfery, co przekłada się na zmniejszone zanieczyszczenie środowiska naturalnego w porównaniu do alternatywnych i konkurencyjnych produktów innych marek. Deklarowane przez Babcock Wanson poziomy emisji spełniają najbardziej rygorystyczne normy, zgodne z przepisami europejskimi oraz obowiązującymi na terenie Polski. 

Każdy z oferowanych kotłów wodnych objęty jest 5-letnią gwarancją producencką, realizowaną przez wykwalifikowane zespoły serwisowe. Polityka tej marki, która stawia w jednym rzędzie konserwację prewencyjną oraz korekcyjną urządzeń, pozwala zwiększyć ich niezawodność oraz czas bezusterkowego użytkowania, co w sposób bezpośredni przekłada się na wzrost bezpieczeństwa układów urządzeń, a także umożliwia obniżenie kosztów ich eksploatacji. Kontrakty serwisowe dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klientów, możliwe jest też przedłużenie okresów gwarancyjnych. Dysponując rozwiniętą siecią dystrybucji części zamiennych oraz sprawdzonymi i doświadczonymi zespołami technicznymi, wykonanie napraw gwarancyjnych oraz czynności serwisowych następuje szybko i sprawnie, w sposób jak najmniej uciążliwy dla nabywcy urządzeń.

Wysoka jakość oferowanych kotłów wodnych, a także innego rodzaju urządzeń służących wytwarzaniu i przetwarzaniu energii, znajduje potwierdzenie w wielu referencjach, jakie firmie wystawiane są przez podmioty funkcjonujące na rynkach lokalnych i międzynarodowych. Z maszyn oraz innego rodzaju produktów oferowanych przez Babcock Wanson korzysta wiele rozpoznawalnych marek, wyposażając w nie swoje zakłady produkcyjne i wytwórcze zlokalizowane na terenie wielu krajów Europy. Zaufanie, jakim cieszy się ta francuska firma, nie bierze się z niczego, stanowiąc najlepszą reklamę dla jej działalności.

więcej na: http://www.babcock-wanson.pl/

(Artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone