Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zorganizować komunię w lokalu?

16:28, 24.04.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie nie tylko w życiu dzieci, ale także ich rodziców. Dlaczego? Nie dość, że zobowiązani są oni przygotować swoje pociechy do przyjęcia sakramentu, to jeszcze na ich głowie jest organizacja przyjęcia komunijnego po mszy w kościele, która pochłania wiele czasu. Nie dziwi więc, że ostatnio coraz większą popularnością cieszą się komunie w lokalach – to rozwiązanie ma bowiem wiele zalet.

Oszczędność czasu
Jednym z powodów, dla których warto zdecydować się na zorganizowanie przyjęcia komunijnego w lokalu, jest oszczędność czasu. Komunia w domu podobnie jak inne rodzinne imprezy wymaga nie tylko dokładnego wysprzątania czterech ścian i przygotowania odpowiednich dekoracji, ale także przyrządzenia posiłków. Do tego z kolei potrzeba dużych i kompleksowych zakupów (oprócz produktów do dań, przystawek i deserów oraz napojów przydadzą się też np. pasująca zastawa stołowa i zestawy sztućców) oraz samego gotowania i pieczenia. Nie mówiąc już o problemach z przechowywaniem żywności oraz sprzątaniem i zmywaniem tuż po przyjęciu. Decydując się na komunię w restauracji (np. w restauracji Estella), nie trzeba martwić się o sam proces organizacji, a zaoszczędzony czas można poświęcić na pomoc dziecku w przygotowaniach do przyjęcia sakramentu.

Brak problemów z rozlokowaniem gości
Dlaczego tak wiele osób preferuje organizowanie większych imprez rodzinnych w lokalach? W dużej mierze spowodowane jest to brakiem miejsca. Pamiętasz ten krępujący moment, kiedy trzeba było zrezygnować z zaproszenia kuzynów, bo po prostu nie było ich gdzie posadzić? O ile w przypadku domów jednorodzinnych można jeszcze temu jakość zaradzić, o tyle w niewielkich mieszkaniach w bloku ten problem jest nie do rozwiązania. Wybierając odpowiedni lokal na komunię, nie trzeba martwić się o listę gości i ich odpowiednie rozlokowanie.

Wygoda
Za wyprawieniem przyjęcia komunijnego w lokalu przemawia wygoda. Dotyczy to nie tylko wspominanych już przygotowań – sprzątania i gotowania – ale również samego przebiegu przyjęcia. Restauracje zapewniają rodzicom dziecka podchodzącego do komunii różne rodzaje menu, dzięki czemu mogą dopasować je do upodobań własnych i gości. Co więcej, do dyspozycji zaproszonych jest również profesjonalna obsługa, która dba o wydawanie posiłków i uzupełnienia ich na stołach, przez co organizatorzy mogą w pełni poświęcić ten dzień dziecku i reszcie najbliższych.

 

 

(Artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone