Zamknij
REKLAMA

Naklejki dekoracyjne na meble – zmień szybko wystrój swojego pokoju

15:13, 24.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Remont czy kupowanie nowych mebli – to zawsze duży wydatek. Decydujemy się na niego, gdy chcemy zmienić wygląd naszych pomieszczeń. Na szczęście jest tańsza metoda, by to zrobić. Są nią naklejki dekoracyjne na meble.

Wydatki, wydatki i zmiany

Z reguły każda zmiana wystroju w mieszkaniu wiąże się z dużymi wydatkami. W wersji „light” zastępujemy stare meble nowymi, zaś w przypadku „opcji totalnej” dochodzi remont całego pomieszczenia. Kupno nowych mebli to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, zaś remont z pewnością pochłonie kilkanaście tysięcy złotych. Jest to niebagatelna kwota, którą decydujemy się wydać raz na kilka, kilkanaście lat. Z tych wszystkich wydatków najtańsza okazuje się być farba, która zdaniem wielu ma największy wpływ na wygląd danego pomieszczenia. Jednak nowy kolor ścian to nie wszystko. Bo przecież do szarości nie pasują nasze ciemnobrązowe meble, więc trzeba je zmienić. Również kolor łóżka „gryzie się” z otoczeniem. Przedstawiony ciąg zdarzeń prowadzi do kolejnych wydatków, które mocno odczuwamy. A przecież wystrój mieszkania można zmienić w mniej inwazyjny i bolesny dla portfela sposób. Wystarczą naklejki dekoracyjne na meble oraz szczypta fantazji.

Postaw na dodatki

By zmienić dom nie do poznania, nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy. Nie trzeba również przeprowadzać rewolucji. Najważniejsze to uruchomić własną wyobraźnię i wykorzystać drobne dodatki. To najlepszy sposób na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki. Od czego więc zacząć? Jeżeli chcesz zmienić wystrój salonu, a o tym pomieszczeniu będziemy mówić, musisz przede wszystkim zastanowić się, jaki ma on być. Czy ma pokazywać ciepło rodzinne? Definiować ciebie? A może ma być zaprzeczeniem całej reszty mieszkania? Każdy pomysł wymaga zastosowania nieco innych metod. W przypadku „salonu rodzinnego” nie obejdzie się bez wyraźnych akcentów mówiących „tu żyje nas kilka osób”. Co nim jest? Oczywiście zdjęcia. Jeżeli wydaje ci się, że w 2018 roku ludzie nie wywołują już zdjęć, masz rację – wydaje ci się. Rozwój technologii cyfrowej wcale nie zniszczył „namacalnych” dowodów wykonania zdjęcia. Kup kilka ramek, wywołaj najlepsze zdjęcia z żoną, mężem, dziećmi, rodzicami, itd. i postaw je na półce lub zawieś na ścianie. W sklepach z gadżetami do domu możesz dostać naprawdę ładne i eleganckie ramki, które tylko podkreślą rodzinny charakter salonu.

Najciekawszy z nich - naklejki dekoracyjne na meble

Jeżeli jednak chcesz postawić na coś niesztampowego, innego i bardziej ekstrawaganckiego, zdecyduj się na naklejki dekoracyjne na meble. To jest prawdziwy hit, który z całą pewnością odmieni twój salon i każde inne pomieszczenie, w którym zostanie zamontowany. Czym są naklejki dekoracyjne na meble? To zupełnie inny niż wszystkie element dekoracji. Kwiaty, zdjęcia, pluszaki, figurki można spotkać w wielu domach, jednak jeżeli chcesz wyróżnić swój salon, zdecyduj się na naklejki dekoracyjne na meble. Ty lub twoje dziecko z pewnością w młodych latach oklejaliście drzwi szafy naklejkami bohaterów bajek czy piłkarzy. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej i okleić całą szafę motywem zachodzącego słońca, dziury, tęczy czy motyla? Wzorów jest tak wiele, że każdy z pewnością znajdzie taki, który go najbardziej zadowala.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone