Zamknij
REKLAMA

Dekoder z nagrywarką - jakie są korzyści jego posiadania?

10:52, 28.02.2018 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Posiadanie dekodera jest niezbędne do tego, aby odtwarzać telewizję cyfrową i mieć dostęp do bogatszej oferty kanałów w wysokiej jakości. Wybór tego urządzenia nie pozostaje jednak bez znaczenia. Rodzaj dekodera oraz jego funkcje pozwolą na korzystanie z wielu opcji i udogodnień. Decydując się na wybór tego urządzenia, powinieneś znać korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie dekodera z nagrywarką.

Nagraj film, aby obejrzeć go ponownie
Posiadanie dekodera z nagrywarką umożliwia nagranie swojego ulubionego programu czy interesującego filmu, podczas nieobecności w domu. To doskonałe rozwiązanie, aby nie przegapić żadnego programu i obejrzeć go w dowolnej chwili. Nagrane tytuły można zatrzymać w pamięci dekodera i wracać do nich w każdym momencie. Urządzenie posiada także program telewizyjny ze szczegółowymi opisami programów oraz filmów, dzięki czemu można przeglądać programy i zaplanować nagrywanie z wyprzedzeniem.

Zaplanuj nagrywanie
Posiadanie dekodera z nagrywarką umożliwia zaplanowanie nagrywania kolejnego odcinka ulubionego serialu, który leci o niedogodnej godzinie. Ustawienie nagrywania serialu uruchomi się automatycznie w porze emisji kolejnego odcinka, dzięki czemu niczego nie przegapisz i pozostaniesz na bieżąco, a jednocześnie nie musisz pamiętać o tym, aby za każdym razem na nowo ustawiać nagrywanie. Możesz także zaplanować nagrywanie interesującego cię programu czy filmu, dekoder rozpocznie rejestrację w momencie początku emisji.

Nagrywanie kilku programów jednocześnie
Dekoder z nagrywarką Horizon, który znajduje się w ofercie UPC, dostępny jest w pakiecie z telewizją cyfrową oraz szybkim łączem internetowym UPC. Pozwala on na nagrywanie aż czterech różnych programów jednocześnie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodzin. Umożliwia to nagranie filmów i seriali, które emitowane są w jednym czasie, dzięki czemu każdy członek rodziny może obejrzeć swój ulubiony program bez kłótni i kompromisów.

Połączenie z wi-fi, telewizja internetowa i aplikacje
Dekoder pozwala nie tylko odbierać szeroką listę kanałów w jakości HD, ale także umożliwia połączenie z Internetem i dostęp do telewizji internetowej. Dekoder Horizon, dostępny w pakiecie usług telewizji cyfrowej i Internetu, w ofercie UPC umożliwia rozszerzenie dostępnych możliwości o korzystanie z HBO GO, pakietu Mega Sport oraz innych dodatków. Telewizja internetowa HBO GO to dostęp bogatej biblioteki filmów oraz seriali i odtwarzanie ich bezpośrednio na telewizorze. Połączenie z wi-fi to także możliwość korzystania na telewizorze z różnych aplikacji, takich jak YouTube.

Zatrzymaj relację i powróć do programu
Używanie dekodera z nagrywarką to również możliwość zatrzymania emisji, która nadawana jest na żywo. Opcja ta pozwala oderwać się na chwilę od oglądania relacji, nie tracąc ani minuty z ważnego meczu, gali czy koncertu. Użytkownik ma także możliwość powrotu do programu, który emitowany był nawet do siedmiu dni wstecz. To doskonały sposób, aby obejrzeć film lub serial, którego emisję przegapiłeś.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018