Zamknij
REKLAMA

Eco myjnia parowa – rozwiązanie dla hotelarstwa

14:32, 09.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Dla wielu osób sprzątanie to najgorsza możliwa czynność. A co jeżeli do wysprzątania mamy kilka, czy nawet kilkadziesiąt pomieszczeń? A chcemy, by jakość sprzątania była na najwyższym poziomie.

Problemy ze sprzątaniem

Każdy zna to z własnego doświadczenia. Odkurzacz nie zawsze wciągnie każdy brud i nie dostanie się w trudno dostępne miejsca. Z kolei traktowanie podłóg różnymi specyfikami nie jest dobre dla naszego zdrowia. Podobnie sprawa wygląda w hotelach. Żaden gość nie chce spać w brudnym pokoju. Z drugiej strony żaden właściciel nie chce być oskarżany o brak czystości w jego przybytku. Jak pogodzić obie strony?

Eco myjnia parowa

Odpowiedzią może być, i jest, eco myjnia parowa. Jest to rozwiązanie na problemy współczesnego hotelarstwa. Eco myjnia parowa jest szybsza i bardziej dokładna od standardowych odkurzaczy. Niektóre z nich mogą być obsługiwane przez dwóch operatorów jednocześnie, dzięki czemu efektywność sprzątania rośnie.

Inną zaletą eco myjni parowej jest jej oszczędność. Możesz zapomnieć o dziesiątkach tysięcy złotych wydanych na środki czyszczące. Zapomnij o rachunkach za nowe mopy, szczotki i odkurzacze. Eco myjnia parowa potrzebuje jedynie wody oraz specjalnego środka do jej zmiękczenia. Oprócz tego, że twój hotel będzie szybciej i dokładniej posprzątany, zadbasz również o środowisko. Eco myjnie parowe są w 100% wolne od emisji dwutlenku węgla.

Obsługa dla każdego

Kupując myjnię parową nie musisz bać się o problemy, wynikające z jej użytkowania. Są one banalnie proste w obsłudze, dzięki czemu każdy, kto miał do czynienia z odkurzaczem, da radę ją obsługiwać.

Wyposażając swój hotel w eco myjnię parową dbasz również o zdrowie swoich pracowników, jak i gości. Do korzystania z możliwości czyszczących tego produktu wystarczy woda. Raz na zawsze pożegnasz się z niebezpiecznymi środkami chemicznymi, które niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Nigdy więcej twoi pracownicy nie będą musieli mieć kontaktu z trującą chemią. Eco myjnia parowa nie tylko odkurza dywany czy panele, ale także czyści półki, szafki czy prysznice.

Myjnia rozwiąże problemy

Chcąc zapewnić sobie najwyższą jakość sprzątania, przy jednoczesnym obniżeniu jego kosztów, warto pomyśleć o inwestycji w myjnię. Zwłaszcza, gdy porówna się roczne koszty środków czyszczących z ceną zakupu jednej myjni. Eco myjnia parowa wygląda w tej statystyce o wiele lepiej. Zaoszczędzone pieniądze, zdrowsze sprzątanie, łatwość sprzątania i ochrona środowiska – to najważniejsze argumenty za. 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018