REKLAMA

Biuro obsługi w ratuszu szuka pracownika

07:29, 22.12.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

Ostatni tegoroczny nabór ogłosił właśnie krobski magistrat. Tym razem poszukiwana jest osoba na stanowisko do spraw obsługi klienta. To zwykle do niej należy pierwsze spotkanie z osobami odwiedzającymi urząd i wskazanie właściwego wydziału. Nabór ma zostać rozstrzygnięty już po nowym roku.

Burmistrz Krobi właśnie ogłosił, że poszukuje kandydata na stanowisko do spraw obsługi klienta. Stanowisko to wchodzi w skład Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego. - Do zadań pracownika należeć będzie między innymi udzielanie informacji o zasadach i trybie załatwiania spraw, wydawanie formularzy urzędowych i pomoc w ich wypełnianiu, obsługa rozmów telefonicznych, prowadzenie dziennika korespondencji wpływającej oraz przekazywanie jej naczelnikom, prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej – wyjaśnia Adam Sarbinowski z krobskiego Urzędu Miejskiego.

Na nowego pracownika czeka pełen etat. Warunek to posiadanie wyższego wykształcenia, znajomość podstaw instrukcji kancelaryjnej oraz zagadnień związanych z pracą samorządu. Wymogiem jest także posiadanie prawa jazdy. Urząd wymaga też znajomości niemieckiego lub angielskiego w stopniu przynajmniej umożliwiającym komunikację. Zgłoszenie przekazywać można do 4 stycznia, a samo rozstrzygnięcie naboru ma nastąpić do końca kolejnego miesiąca.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018