REKLAMA

Fotel DIM – kusząco miękki i designerski mebel

14:34, 15.12.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Kolekcja foteli Gala Collezione co jakiś czas wzbogaca się o nowe modele, które zawsze wnoszą coś nowego i porywającego zmysły.

W szerokim wachlarzu produktów z Twojej Strefy Relaksu, niezwykle barwnym i miłym dla oka, jest cała gama foteli o różnych fasonach, fakturach obicia, podnóżkach, idealnie wpisujących się w tło salonu czy sypialni. Każdy może więc wybrać dla siebie odpowiedni model, dopasowując go wizualnie do miejsca, w którym stanie. Niezależnie, jak duży jest Twój pokój, jaka linia mebli go zdobi i jak jest urządzony, fotele Gala Collezione w każdym wnętrzu będą prezentować się elegancko i idealnie włączą się w architektoniczną wizję danego miejsca.

Ostatnio znaczące miejsce w Strefie Relaksu zajmuje nowy mebel z tej linii, a mianowicie fotel DIM zaliczany do grupy CLASSIC. Krótka, wdzięczna nazwa, niezwykły, niesztampowy kształt i cieszący oko wygląd, składają się na mocno udaną całość, której wartość tkwi także w szczegółach. Fotel DIM posiada podstawę obrotową na chromowanej nóżce, jest designerski, bardzo nowoczesny i ma kubełkowy kształt.

Przede wszystkim możesz wybrać go w różnych wariantach, zarówno kolorystycznych, jak i tapicerskich. Inaczej będzie prezentować się fotel z tapicerką uszytą w z dwóch kolorów tkaniny, skóry lub z ich połączenia. Wszystko zależy od tego, czy preferujesz styl tradycyjny, czy też bardziej odważne stylizacje, wyrażone ciekawym zestawieniem kontrastowych barw czy faktur materiałowych.

Co jeszcze zyskujesz, kupując model DIM? Przede wszystkim bajeczną miękkość delikatnej „kołderki” pokrywającej siedzisko i oparcie. Zanurzając się w nie, musisz liczyć się z tym, że zostaniesz tam dłuższą chwilę, nie chcąc opuszczać tak wygodnego miejsca.

Wraz z zakupem fotela DIM ożywisz każde wnętrze Twojego domu i dodasz mu czarującego uroku. Zależnie od rodzaju stylizacji fotel będzie wyglądał bardzo elegancko lub zaakcentuje innowacyjność i kreatywność wnętrza – a w każdym z tych dwu przypadków sprawi radość Tobie i Twoim bliskim.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018