REKLAMA

Tioman - produkcja znaków drogowych oraz elementów ruchu drogowego

09:56, 28.11.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Firma Tioman to producent znaków drogowych oraz elementów ruchu drogowego, który od wielu lat pomaga w utrzymaniu dobrej organizacji jezdni krajowych i zagranicznych. Wszystkie produkty, oferowane przez firmę, wykonywane są zgodnie z odgórnymi zasadami konstrukcji i znaków drogowych. Tioman tworzy swoje wyroby z najlepszych surowców, odpornych na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. To dzięki dużemu zaangażowaniu w pracę oraz dbałości o każdy szczegół wszystkich oferowanych modeli, Tioman zyskał renomę na rynku polskim i poza nim.

W ofercie firmy Tioman znajdziemy między innymi:

- Znaki drogowe pionowe: znane wszystkim znaki nakazu, zakazu, znaki informacyjne, tablice drogowe, oznakowania ulic itd.
- Znaki aktywne: nowoczesne oznakowanie podświetlane, zasilane modernistycznymi systemami. Znaki aktywne są lepiej widoczne w złych warunkach pogodowych oraz po zmroku.
- Znaki zmiennej treści – oznakowanie, którego treść zmienia się w zależności od panujących na drodze warunków ruchu.
- Znaki pryzmatyczne – typ oznakowania zmiennej treści, na których informacja zawarta na znaku wymieniana jest za pomocą pryzm.
- Barierki energochłonne – montowane na drogach szybkiego ruchu i autostradach w celu zabezpieczania przed wypadkami.
- Barierki wygrodzeniowe.
- Artykuły BRD (np. odbojnice, słupki parkingowe, pylony drogowe, progi zwalniające, azyle drogowe, lampy drogowe).
- Elementy małej architektury miejskiej: ławki, kosze na śmieci itd.

Jako producent znaków drogowych Tioman działa już od kilku lat, zapewniając firmom drogowym oraz zarządcom ruchu produkty, które świetnie sprawdzają się na drogach, pomagając w zapewnieniu ładu i porządku na jezdniach. Przedsiębiorstwo oferuje elementy, wykorzystywane także podczas prac drogowych w celu zabezpieczenia terenu i oznakowania przestrzeni wyłączonej z ruchu.

Dzięki firmie Tioman drogi krajowe i zagraniczne są dobrze oznakowane. Znaki drogowe oraz inne elementy montowane są w miejscach, w których jest to konieczne. Produkty Tioman spotykamy na co dzień, przejeżdżając przez polskie miasta i wsie. Widujemy je na autostradach, drogach ekspresowych, a także przy drogach miejskich, budynkach lub konstrukcjach drogowych.

 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017