Zamknij
REKLAMA

Volta, jedyna taka hurtownia w regionie

09:50, 26.09.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj

Volta przechodzi na naszych oczach prawdziwą metamorfozę – z lokalnej firmy przeradza się w poważnego gracza na rynku ogólnopolskim. Wraz z rozwojem klienci otrzymają też lepszą jakość usług i wiele udogodnień, które wprowadzają firmę na zupełnie nowy poziom.

Wygoda zakupów w elektromarkecie
Profesjonalizm i otwartość na potrzeby kupujących sprawiała, że klienci chętnie wracają do tej hurtowni. - Niestety na dotychczasowej powierzchni trudno było zapewnić idealne warunki do robienia zakupów. Teraz to się zmieni. W Gostyniu już wkrótce otworzymy największy w regionie elektromarket o powierzchni 700 m² , gdzie każdy klient znajdzie wszystko, czego potrzebuje, oszczędzając przy tym czas i pieniądze – mówi Wojciech Fórmanowski, jeden z trzech braci - współwłaścicieli firmy.

Największy salon lamp
Prawie stu czołowych producentów lamp z Polski i zagranicy będzie wystawiało swoje produkty w obiekcie, jaki powstaje przy ul. Poznańskiej 200 w Gostyniu, w nowym budynku Volty. - Na powierzchni ponad 300 m² znajdą się setki lamp umiejscowionych w ciekawych aranżacjach ściennych i sufitowych, co z pewnością pomoże dokonać wyboru i zakupu idealnego oświetlenia dla domu, biura czy firmy – dodaje Marcin Fórmanowski.

Najwyższa jakość obsługi
Volta przyzwyczaiła swoich klientów do tego, że wchodząc do sklepu, czują się jak w domu, zawsze mogą liczyć na uprzejmą i pomocną obsługę oraz filiżankę kawy. Przez lata działalności firma wypracowała sobie pozycję lokalnego lidera w branży elektrycznej i elektrotechnicznej. Dzięki sprawniejszemu systemowi obsługi zmniejszą się także kolejki do kas . - Nasi pracownicy zadbają o komfort kupujących poprzez punkty doradcze, gdzie udzielą wszystkich potrzebnych informacji klientowi, który w tym czasie będzie spokojnie siedział w wygodnym fotelu. Ponadto utworzony zostanie kącik multimedialny, przy którym będziemy uczyć, jak korzystać z naszego sklepu internetowego. Wszystko po to, by klient mógł robić zakupy w najdogodniejszy dla siebie sposób i jeszcze chętniej wracał do naszej firmy na ponowne zakupy – przekonuje Piotr Fórmanowski.

Komfort parkowania
Dotychczas zrobienie większych zakupów stacjonarnych w punktach Volty wiązało się z trudnościami w znalezieniu miejsca do parkowania. W Krobi klienci musieli posiłkować się płatnym parkingiem miejskim. Teraz do dyspozycji mają sześć miejsc przy samym wejściu do sklepu, co pozwoli im na swobodne załadowanie nawet dużej ilości towaru. Z kolei w Gostyniu przy nowej siedzibie firmy takich miejsc będzie co najmniej piętnaście. - Więcej miejsca do parkowania gwarantuje naszym klientom jeszcze większy komfort zakupów. Wiemy, jakie to ważne, bo sami też jesteśmy klientami – dodaje Marcin Fórmanowski.

Nowoczesny sklep internetowy
Oprócz stacjonarnych zakupów Volta modernizuje też swój sklep internetowy, tworząc nowoczesną witrynę wyposażoną głównie w funkcję B2B (business to business). Wszystko po to, by robienie zakupów było jeszcze łatwiejsze i nie wymagało wychodzenia z domu. - W zależności od potrzeb wysyłamy towar kurierem (palety, paczki), dowozimy własnym transportem oraz przygotowujemy do odbioru w wybranym punkcie. Sądząc po ilości obsługiwanych klientów z innych województw, wierzymy, że nowoczesna witryna internetowa pozwoli nam umocnić współpracę z kontrahentami na ogólnopolskim rynku oraz być jeszcze bliżej klienta na budowie, w firmie czy w domu – podsumowuje Wojciech Fórmanowski.

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018