Zamknij
REKLAMA

Skuteczna reklama partnerska w portalu Gostyn24 już od 50 zł.

11:26, 15.09.2017 | Autopromocja
REKLAMA
Skomentuj

Prowadzisz własną firmę, masz do zaoferowania ciekawy towar, usługę, promocję - chcesz szybko i efektywnie poinformować o tym mieszkańców naszego powiatu?  Dzięki naszej propozycji masz szansę dotrzeć do tysięcy czytelników portalu Gostyn24 za naprawdę niewielkie pieniądze.

Jeżeli czytasz ten artykuł, oznacza to, że Twoje działania nastawione są na sukces. Możesz go osiągnąć, korzystając z naszej pomocy. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym nośnikiem informacji w powiecie gostyńskim, z którego codziennie korzysta nawet kilkanaście tysięcy osób. Potwierdzają to nie tylko statystyki, ale też liczba firm korzystających z naszych usług. Zaufali nam: Mann&Hummel, Netbox, Convert, Mondi, Hengst, Bricomarche, Intermarche, Alior Bank oraz wiele innych, znanych marek.

Najnowszą ofertę kierujemy głównie do mniejszych firm handlowych i usługowych, które dysponują ograniczonymi środkami na reklamę. Proponujemy zaledwie 50 zł netto za sześciodniową emisję artykułu partnerskiego na stronie głównej, który po tym czasie pozostanie w naszym serwisie na zawsze. Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega ta propozycja, wyślij SMS o treści OFERTA na numer 602122702 (cena wg stawki operatora), a oddzwonimy i przekażemy Ci jej szczegóły. Bez zobowiązań i ukrytych kosztów. Ta oferta jest tego warta. Gwarantujemy, że lepszej nie znajdziesz!

(Autopromocja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018