Zamknij
REKLAMA

Przeprowadzki Wrocław

10:32, 14.07.2021 | materiały patnera

Do przeniesienia się do nowego domu trzeba się przygotować nie mniej poważnie niż na kemping, mieć w głowie dużo informacji, bo później nie będzie czasu na poprawki. Nasza firma posiada duże doświadczenie, którym chętnie dzieli się ze swoim klientami a to naprawdę może uprościć proces przygotowania i pakowania rzeczy osobistych. Pierwszym krokiem jest sporządzenie listy przedmiotów, które są najważniejsze i zebranie ich oddzielnie od pozostałych. W tych oraz innych czynnościach nasi pracownicy chętnie pomogą, dzięki czemu relokacja okaże się spokojnym wydarzeniem.

Segregowanie i rozsądne pakowanie swojego dobytku

W ciągu życia wiele rzeczy gromadzi się w jednym miejscu w domu. Wygodne życie wymaga wielu różnych mebli, naczyń, tekstyliów, ubrań, książek, sprzętu, roślin w doniczkach i wazonach. Figurki, rękodzieło dziecięce, rodzinne zdjęcia w ramkach - ach, ile drogich sercu drobiazgów tworzy przytulność i poczucie domu. Ale zaraz po przeprowadzce z Wrocławia będą potrzebne rzeczy, które zapewnią trochę komfortu na chwilę, przed rozpakowaniem wszystkich kartonów i osiedleniem się w nowym miejscu. Niezbędne przedmioty należy zapakować w osobne pudełka. Znacznie ułatwi to życie, jeśli podpisze się je szczegółowo i wyraźnie. Można nawet wybrać dla nich markery w innym kolorze (na przykład czerwonym). Konieczne będzie załadowanie tych kartonów do samochodu w ostatniej turze, aby przy rozładunku w nowym mieszkaniu zostały najpierw wyjęte i rozpakowane. O to mogą zadbać pracownicy naszej firmy przeprowadzkowej, którzy mają opanowany prawidłowy przebieg całej procedury relokacyjnej.

Planowanie relokacji – co jest konieczne?

  • Listę przewożonego mienia
  • Określenie czasu przeprowadzki, sporządzenie harmonogramu
  • Przygotowanie planu rozmieszczenia mebli w nowej lokalizacji.

Nawet na etapie przygotowań do przeprowadzki we Wrocławiu możemy zaoszczędzić czas naszego klienta: zaplanujemy proces i sporządzimy harmonogram przeprowadzki, a także udzielimy szczegółowych instrukcji dotyczących wszystkich jej opcji. Pomożemy wybrać najbardziej odpowiednią listę usług z których warto skorzystać. Nasi doświadczeni pracownicy zawsze słuchają życzeń klienta i opracowują taką opcję transportu, która spełni indywidualne wymagania pod względem czasu, kosztów i poziomu komfortu. Poza kompleksowymi usługami naszym atutem są niskie ceny i wysoka jakość wykonywanych prac, dodatkowe usługi: magazynowanie mienia i utylizacja niepotrzebnych mebli i sprzętu. Na naszej stronie internetowej dostępny jest cennik, który pozwoli poznać koszt całej przeprowadzki. Jeżeli są jakieś wątpliwości prosimy o kontakt i przygotujemy dokładną wycenę, wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila.

Jak przygotować meble do transportu?

Szafy, które nie zmieszczą się do windy lub samochodu, należy zdemontować przed transportem. Należy oznaczyć wszystkie elementy, oznaczyć górę i dół oraz bezpiecznie przymocować woreczek małych okuć bezpośrednio do mebla. Dzięki temu nic nie zostanie zgubione, niepomieszane, a w nowym mieszkaniu nie będzie problemów, aby meble zmontować poprawnie i jak najszybciej. Po demontażu nasi pracownicy owiną poszczególne części folią stretch, rogi zabezpieczą tekturą lub kilkoma warstwami folii bąbelkowej.

Krzesła, szafki, stoliki kawowe, inne drobne meble przygotowywane do przeprowadzki nie dają się zdemontować, więc odkręcimy nogi, uchwyty i inne wystające elementy, jeśli występują. Zadbamy o ułożenie wszystkich obok siebie, aby nie zgubić się podczas relokacji. Następnie wystarczy owinąć kilkoma warstwami folii. Pomoże ona chronić meble tapicerowane przed wilgocią lub kurzem. Dodatkowe zabezpieczenie narożników, poszczególnych części lub nóg kartonem, specjalnymi narożnikami lub kilka warstwami folii bąbelkowej.

Opakowania sprzętu AGD i RTV

Przeprowadzki we Wrocławiu to dla nas chleb powszedni, dlatego posiadamy wiedzę na temat bezpiecznego zabezpieczenia i przewożenia całego sprzętu AGD i RTV.

Rozważmy osobno opakowanie sprzętu:

  • Telewizory i monitory należy owinąć folią bąbelkową, następnie tekturą falistą, rogi dodatkowo wzmocnić. Ekran zabezpieczymy dodatkowym arkuszem tektury, umieścimy go w pierwszej warstwie, przed folią.
  • Jeśli lodówka wymaga rozmrażania, trzeba zająć się tym wcześniej. Następnie wyjąć wszystkie pojemniki, półki, szuflady, pudełka - lepiej je zapakować osobno. Zabezpieczymy drzwi taśmą papierową, a także zadbamy o ścianki z wykorzystaniem tektury i folii. Lodówkę zawsze przewozimy w pozycji pionowej.
  • Małe urządzenia owijamy kilkoma warstwami foli bąbelkowej, a następnie po prostu włożymy każdy przedmiot do pudełka.
  • Przewody, kable i inne podobne rzeczy są optymalnie zapakowane i transportowane razem z przedmiotami, do których należą.

Ogólnie rzecz biorąc, zbieranie i pakowanie rzeczy do przeprowadzki nie jest tak trudnym zadaniem, chociaż jest dość energochłonne i wymaga pewnych umiejętności. Dlatego jeśli ktoś nie jest gotowy poświęcić wystarczająco dużo czasu i energii na samodzielne spakowanie swoich rzeczy, nasza firma organizująca przeprowadzki we Wrocławiu może zająć się tymi obowiązkami.

Profesjonalnie obliczymy wymaganą ilość opakowań każdego rodzaju, dostarczymy kartony z wyprzedzeniem lub w dniu przeprowadzki, bezpiecznie, kompaktowo zapakujemy rzeczy, naczynia, książki, ubrania i buty, a także meble i sprzęt AGD. Oznaczymy, załadujemy do samochodu i przewieziemy pod nowy adres. Nasi pracownicy mogą również pomóc w rozpakowaniu i ułożeniu rzeczy we wskazanych miejscach.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%