Ślusarz

Nr oferty: StPr/18/0481Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Nad Kanią 77, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace warsztatowe w dziale mechaniczno-energetycznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Nad Kanią 77, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Henryk Karolczak
      Numer telefonu: 65 572 94 37
      E-mail: sekretariat@zwikgost.cc.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
      StPr/18/0502
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2018
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Prace ślusarsko-montażowe. Wykonywanie elementów konstrukcji metodą obróbki ręcznej i maszynowej.
      StPr/18/0489
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Wymiana części eksploatacyjnych. Diagnostyka.
      StPr/18/0490

      Montowanie, wymiana lub naprawa wiązek elektrycznych oraz elementów oświetlenia. Konserwacja urządzeń elektrycznych samochodu.
      StPr/18/0491

      Wykonywanie elementów drewnianych na podstawie dokumentacji
      StPr/18/0492

      Praca w sklepie spożywczo - monopolowym
      StPr/18/0495
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2018

      Prace warsztatowe w dziale mechaniczno-energetycznym
      StPr/18/0481
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      Obsługa rejestracji. Wpisy wykonanych procedur. Asysta przy lekarzu. Sterylizacja narzędzi.
      StPr/18/0482
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2018
      wynagrodzenie od od 1 850 PLN

      StPr/18/0483

      Zbieranie odpadów komunalnych
      StPr/18/0475