Konserwator urządzeń technicznych

Nr oferty: StPr/18/0467Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 8/9, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa kotłów gazowo-olejowych. Konserwacja instalacji i urządzeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Karola Marcinkowskiego 8/9, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Paulina Malińska
    Numer telefonu: 65 572 67 00 w. 834
    E-mail: szpitalgostyn@gmail.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
    StPr/18/0502
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2018
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Prace ślusarsko-montażowe. Wykonywanie elementów konstrukcji metodą obróbki ręcznej i maszynowej.
    StPr/18/0489
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Wymiana części eksploatacyjnych. Diagnostyka.
    StPr/18/0490

    Montowanie, wymiana lub naprawa wiązek elektrycznych oraz elementów oświetlenia. Konserwacja urządzeń elektrycznych samochodu.
    StPr/18/0491

    Wykonywanie elementów drewnianych na podstawie dokumentacji
    StPr/18/0492

    Praca w sklepie spożywczo - monopolowym
    StPr/18/0495
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2018

    Prace warsztatowe w dziale mechaniczno-energetycznym
    StPr/18/0481
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Obsługa rejestracji. Wpisy wykonanych procedur. Asysta przy lekarzu. Sterylizacja narzędzi.
    StPr/18/0482
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2018
    wynagrodzenie od od 1 850 PLN

    StPr/18/0483

    Zbieranie odpadów komunalnych
    StPr/18/0475