Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/23/0676Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - transport towarów między magazynami, - przygotowanie towarów do wysyłki, - załadunek, rozładunek towarów, - utrzymywanie porządku oraz bezpieczeństwa na obszarze magazynu, - współpraca z innymi działami firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • operator wózka jezdniowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ELITE FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 696 182 654
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      StPr/24/0320
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Praca w sklepie z odzieżą używaną
      StPr/24/0306
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

      Praca w lodziarni
      StPr/24/0301
      data rozpoczęcia pracy od 09.04.2024

      proste czynności przy przearanżowaniu przenoszenie kas fiskalnych montaż, demontaż regałów ściąganie wykładzin towarowanie
      311147
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
      wynagrodzenie od od 30

      Praca w dziale kadrowo-płacowym
      StPr/24/0291
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      Obsługa pieca do pizzy, przygotowywanie ciasta itp.
      StPr/24/0296
      data rozpoczęcia pracy od 04.04.2024

      StPr/24/0270
      data rozpoczęcia pracy od 22.03.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Wykonywanie badań z zakresu hematologii, biochemii, immunologii, alergologii, równowagi kwasowo-zasadowej, serologii, analityki ogólnej (MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA NA UMOWĘ ZLECENIE)
      StPr/24/0262
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
      wynagrodzenie od od 6 473 PLN

      Prace związane z zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Cięcie i formowanie krzewów.
      StPr/24/0267
      data rozpoczęcia pracy od 20.03.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Praca biurowa z zakresie księgowości m.in. naliczanie wynagrodzeń. Wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej.
      StPr/24/0247
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN