Pracownik biurowy

Nr oferty: StPr/19/0531Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Bieżąca współpraca z działem księgowości i kadr. Pomoc w pracach administracyjno-biurowych. Prowadzenie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym. Współpraca z instytucjami pa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • dobra organizacja pracy własnej, praca na samodzielnym stanowisku
      • Biegła znajomość pakietu Office (Word, Excel)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy oraz podstaw księgowości. Znajomość programów Subiekt GT, Rewizor GT będzie dodatkowym atutem.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Elite Food sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 65 614 14 64
        E-mail: sekretariat@elitefood.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        StPr/19/0543
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/0542
        data rozpoczęcia pracy od 15.08.2019
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        (możliwość przyuczenia do zawodu)
        StPr/19/0533
        data rozpoczęcia pracy od 26.07.2019
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Sprzedaż drzwi i podłóg
        StPr/19/0534
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        StPr/19/0535
        wynagrodzenie od 3 200 - 3 300 PLN

        Współpraca z sędziami w zakresie sporządzania projektów uzasadnień, orzeczeń i pism procesowych.
        StPr/19/0536
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
        wynagrodzenie od od 4 100 PLN

        Bieżąca współpraca z działem księgowości i kadr. Pomoc w pracach administracyjno-biurowych. Prowadzenie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym. Współpraca z instytucjami pa
        StPr/19/0531

        StPr/19/0516
        data rozpoczęcia pracy od 17.07.2019

        Transport krajowy
        StPr/19/0510
        data rozpoczęcia pracy od 16.07.2019
        wynagrodzenie od od 7 500 PLN

        StPr/19/0507
        data rozpoczęcia pracy od 15.07.2019