Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/19/0277Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mostowa 5, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Aktualna książeczka SANEPID-u.
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TWÓJ CZAS Katarzyna Tomczak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mostowa 5, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 609 721 219
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Pielęgnacja roślin
      StPr/19/0326
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego
      StPr/19/0319
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2019

      Praca w przedszkolu i szkole podstawowej ( klay 1-3)
      StPr/19/0313
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Prace przy wykończeniach mieszkań lub stawianie nowych
      StPr/19/0316
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      StPr/19/0317
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      wykładanie towaru
      17/4/2019
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Utrzymanie terenów zielonych
      StPr/19/0305
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019

      Spawanie konstrukcji aluminiowych
      StPr/19/0299
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      StPr/19/0277
      data rozpoczęcia pracy od 04.04.2019

      Przeprowadzanie kontroli warunków sanitarno- weterynaryjnych miejsc pozysku mleka oraz gospodarstw w zakresie dobrostanu. Sporządzanie tabel w związku z monitoringiem i zwalczaniem chorób zakaźnych.
      StPr/19/0266
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN