Krawcowa

Nr oferty: StPr/19/0150Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Nad Kanią 124, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Szycie odzieży roboczej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Pracownia Krawiecko-Kuśnierska "IRENETA" Agnieszka Walczak
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Nad Kanią 124, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 693 701 343
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    StPr/19/0213
    data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/0220
    data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym
    StPr/19/0223

    Rozładunek i załadunek towaru, obsługa klienta
    StPr/19/0210
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2019

    Praca w salonie sprzedaży
    StPr/19/0209
    data rozpoczęcia pracy od 15.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Przygotowywanie posiłków w przedszkolu. Sprzątanie budynku przedszkola.
    StPr/19/0196
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 1 969 PLN

    StPr/19/0182
    data rozpoczęcia pracy od 11.03.2019
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    StPr/19/0168
    data rozpoczęcia pracy od 07.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    StPr/19/0174

    wykładanie towaru na półki
    10/3/2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN