Pracownik ogólnobudowlany

Nr oferty: StPr/19/0005Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Górna 20/5, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: szpachlarz, malarz, płytkarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kierowca kat.B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "ŁAG-BUD" Łukasz Kaczor
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Górna 20/5, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Kaczor
      Numer telefonu: 667 024 583
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      (możliwość przyuczenia do zawodu)
      StPr/19/0034
      data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      • Zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń elektroenergetycznych • Diagnostyka i konserwacja maszyn i urządzeń elektroenergetycznych • Montaż, przebudowa i modernizacja instalacji elektroenerg
      StPr/19/0033
      wynagrodzenie od od 3 120 PLN

      StPr/19/0032
      data rozpoczęcia pracy od 17.01.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      dokładne informacje: http://biuletyn.gostyn.pl/oferta-pracy/10458/kierownik-miejsko-gminnego-osrodka-pomocy-spolecznej-w-gostyniu
      StPr/19/0024
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Transport towarów (codzienny powrót do domu)
      StPr/19/0016
      data rozpoczęcia pracy od 09.01.2019
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      StPr/19/0017
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/19/0009
      data rozpoczęcia pracy od 08.01.2019

      StPr/19/0010

      Odbieranie połączeń telefonicznych
      StPr/19/0015
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      szpachlarz, malarz, płytkarz
      StPr/19/0005
      data rozpoczęcia pracy od 07.01.2019