Pomocnik mechanika

Nr oferty: StPr/18/1007Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Poznańska 200, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.11.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.H.U "MOTO - FILTR" Hanna Pawińska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Poznańska 200, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 65 572 29 98
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Utrzymanie bieżących kontaktów partnerami biznesowymi.
      StPr/18/1029
      data rozpoczęcia pracy od 07.12.2018
      wynagrodzenie od od 3 134 PLN

      (do przyuczenia)
      StPr/18/1023
      data rozpoczęcia pracy od 04.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      Karmienie, pojenie i pielęgnacja trzody chlewnej. Pobieranie nasienia. Utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarskich.
      StPr/18/1013
      data rozpoczęcia pracy od 29.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      StPr/18/1005
      data rozpoczęcia pracy od 27.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      StPr/18/1007
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      StPr/18/0999
      data rozpoczęcia pracy od 23.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Transport towarów na terenie kraju
      StPr/18/1004
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      StPr/18/0990
      data rozpoczęcia pracy od 21.11.2018

      Czynności polegające na usuwaniu skutków zimy
      StPr/18/0984
      data rozpoczęcia pracy od 16.11.2018
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      sprzedaż , obsługa klienta w aptece
      StPr/18/0863
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2018
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN