Sprzedawca

Nr oferty: StPr/18/0340Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Powstańców Wlkp 31, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Zatrudnienie na umowę o pracę w trzech możliwych wariantach 1/2 etatu, 3/4 etatu i pełen etat. Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Umowę o pracę bez okresu próbnego. Stabiln
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie w sprzedaży detalicznej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele) gotowość do pracy fizycznej rzetelność i uczciwość łatwość nawiązywania kontaktów, umieję
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: lewiatan
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jana Dekana 14, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 511 751 777
      E-mail: sklep107@o2.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Obsługa klientów. Wykładanie towaru.
      StPr/18/0369
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      Obróbka blachy w oparciu o dokumentację techniczną i plany produkcyjne.
      StPr/18/0376
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      StPr/18/0377
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Usługi kurierskie na terenie Gostynia i okolic
      StPr/18/0378
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 700 PLN

      Montaż wiązek kablowych i urządzeń elektronicznych. Kontrola jakości wytworzonego produktu. Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
      StPr/18/0371
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      StPr/18/0373
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2018
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prezentowanie oferty u klienta, pozyskiwanie klientów do współpracy (praca na terenie woj. wielkopolskiego)
      StPr/18/0362
      data rozpoczęcia pracy od 23.05.2018
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/18/0364
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2018

      StPr/18/0355
      data rozpoczęcia pracy od 12.04.2018

      Sprzątanie biur, odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie podłóg
      StPr/18/0357
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN