Zamknij
REKLAMA

Zostały ostatnie sztuki...

10:02, 08.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Żar leje się z nieba, a będzie jeszcze gorzej... Synoptycy zapowiadają, że  przed nami dwa piekielnie gorące dni. Te zapowiedzi sprawiły, że zainteresowanie wentylatorami i klimatyzatorami jest rekordowo duże. Urządzeń brakuje na sklepowych półkach, a kolejnych dostaw raczej nie będzie.

Upały nie odpuszczają i wielu mieszkańców chce się jakoś schłodzić. Jedni szukają orzeźwienia nad wodą, jeszcze inni w miejskich fontannach.  Ci, którzy nie mogą sobie na to pozwolić robią co się da, żeby jakoś przeżyć. Wentylatory i klimatyzatory, sprzedają się jak świeże bułeczki jednak od pewnego czasu brakuje ich na sklepowych półkach - Wentylatory to był najbardziej chodliwy towar w ostatnim czasie. Wyprzedaliśmy wszystkie jakie mieliśmy w magazynach i kolejnych dostaw nie będzie. Podobnie sytuacja wygląda z basenami. Nie mamy ani jednej sztuki w sklepie - mówi Marcin Adamski, kierownik gostyńskiego BricoMarche.

Złudzeń co do możliwości zakupu wentylatorów czy klimatyzatorów nie pozostawia też Wojciech Fórmanowski z hurtowni Volta. - Pozostało nam kilkanaście ostatnich sztuk wentylatorów biurowych – w dwóch rozmiarach i kolorach. Klimatyzatorów już nie mamy. Nie ma też żadnych szans, aby pojawiły się nowe urządzenia. Importerzy najczęściej do maja i czerwca wyprzedają towar, który potem pojawia się na rynku wtórnym, więc kolejnych dostaw raczej nie będzie - mówi Wojciech Fórmanowski, współwłaściciel hurtowni Volta w Gostyniu.

Wygląda na to, że kto nie zaopatrzył się dotąd w urządzenia chłodnicze będzie się musiał nieźle mocno się napocić i to dosłownie, żeby je zdobyć. Sprawdziliśmy ogłoszenia w sieci. Wiatraki i klimatyzatory i klimatyzacje są, trzeba się jednak liczyć z tym, że na dostawę poczekamy nawet kilka dni, a ceny nie będą spadały. 

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

GomułaGomuła

0 0

Artykuł jak za PRL kanikuły i ogórki.... 16:07, 08.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hehheh

0 0

To co tu robisz cieniasie? Idź zakiś ogóra i nie zawracaj d... 16:23, 08.08.2018


REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone