Zamknij
REKLAMA

To może być hit jesieni!

12:59, 21.06.2019 | M.S
Skomentuj Foto: Facebook
REKLAMA

Sport był w jego życiu od zawsze. Kilka lat temu uzależnił się...od biegów przeszkodowych, a gdy usłyszał, że znana stacja zamierza wyprodukować polską wersję "Ninja Warrior" – zgłosił się do castingu. Przeszedł wszystkie etapy i niebawem zobaczymy go na ekranach telewizorów. O kim mowa?

Projekt "Ninja Warrior" narodził się 22 lata temu w Japonii i szybko podbił serca widzów na całym świecie. Jego uczestnicy muszą zmierzyć się z niezwykle trudnym torem przeszkód. Pokonanie go jest prawdziwym sprawdzianem wytrzymałości, odwagi, hartu ducha i sprawności fizycznej. Warto dodać, że ostatni etap Ninja Warrior ukończyli nieliczni i tylko oni mają prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami!

Czy tytuł ten zdobędzie Marcin Stachowiak z Brzezia, dla którego sport to całe życie? Na co dzień prowadzi w MS-FIT STUDIO treningi personalne, funkcjonalne oraz zajęcia przygotowujące do biegów OCR, a w czasie wolnym bierze udział w biegach przeszkodowych. - Swoja przygodę z biegami OCR rozpocząłem w Pępowie na pierwszej edycji biegu Runaway, za namową kolegi - mówi Marcin Stachowiak. - Potem były kolejne wyjazdy, na których startowałem w grupach Open. Dziś pokonuję trasy w kategoriach Elite - kontynuuje nasz rozmówca.

Pod koniec lutego Marcin natknął się przypadkiem na ogłoszenie o castingu do polskiej edycji Ninja Warrior. - Wypełniłem formularz, przeszedłem etapy sprawnościowe, wytrzymałościowe, szybkościowe, wziąłem udział w rozmowie z producentem i zakwalifikowałem się do programu - mówi Marcin Stachowiak. Niestety, nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących emisji programu, gdzie i kiedy będą nagrywane. Nie może.

Przyznaje jedynie, że przygotowuje się do udziału w programie. - Nie boje się toru czy przeszkód, bardziej- kamer. - twierdzi Marcin Stachowiak. - Oglądam odcinki emitowane w innych krajach, zmieniłem nieco swoje plany treningowe i przygotowuję się na każde warianty, jakie mogą na mnie czekać - podsumowuje mieszkaniec gminy Gostyń.

Według nieoficjalnych informacji, jakie pojawiają się w Internecie, program "Ninja Warrior" ma zostać wyemitowany w jesiennej ramówce Polsatu.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

AnkaAnka

10 2

Powodzenia Marcin, trzymamy kciuki z całych sił:) 16:27, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MelaniaMelania

8 2

Gratulacje! Bede ogladac i trzymac kciuki. Powodzenia ;) 18:06, 21.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szymon KSzymon K

8 2

Marcin dasz rady ! 00:45, 22.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Obwatel GCObwatel GC

1 0

Powodzenia !!!!!! 17:11, 25.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kolega Kolega

0 0

Oj to byli koledzy z activ z Piotrem Z na czele będą mieć znowu majtki pełne bo oni tak lubię zazdrościć;) A cały na bomb 19:55, 04.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%