Zamknij
REKLAMA

Na miejscu pracują śledczy i prokurator...

21:05, 11.07.2019 | MiS
REKLAMA
Foto: Facebook Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski

Koniec poszukiwań zaginionego Michała Sz. z Piasków. Mężczyzna został odnaleziony martwy w kompleksie leśnym na terenie powiatu gostyńskiego. Na miejscu pracują śledczy i prokurator, którzy ustalają jak doszło do śmierci mężczyzny.

Michał Sz. ostatni raz widziany był we wtorek około godziny 16.00. Od tamtego czasu było z nim kontaktu. Rodzina zawiadomiła policję. Wszczęto poszukiwania, które przerwano wczoraj po południu i wznowiono dziś. Łącznie w działaniach brało udział 14 wozów straży pożarnej, 8 samochodów policji, śmigłowiec, quad oraz Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wlkp. – z 10 ratownikami. - Dzisiejsze działania były prowadzone pomiędzy miejscowościami: Gostyń, Borek Wielkopolski oraz Dolsk. Potencjalny obszar do sprawdzenia został wyznaczony poprzez intensywne działania operacyjne policji - czytamy na profilu facebookowym "Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wlkp."

Niestety, finał poszukiwań jest smutny. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej odnalazła ciało mężczyzny w okolicy Grodnicy, jak informują członkowie grupy SiR. Informacje te potwierdza również zastępca rzecznika KPP w Gostyniu. Śledczy pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny i okoliczności śmierci 47-latka. -  Około godz. 19 w kompleksie leśnym na terenie powiatu gostyńskiego zostały znalezione zwłoki mężczyzny. W tej chwili na miejscu pracują policjanci oraz prokurator - powiedziała Monika Curyk z gostyńskiej komendy.

Foto: Facebook Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wlkp, czytelnicy

   

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone