Zamknij
REKLAMA

Wyjaśniło się po naszym telefonie

09:14, 10.05.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: iturek.net

Media ogólnopolskie obiegła informacja o 27-letnim mężczyźnie, który dokonał brutalnego napadu na ekspedientkę w Poznaniu. Patryk K. jak podano w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych miał być mieszkańcem powiatu gostyńskiego. To z kolei odbiło się szerokim echem wśród naszych czytelników. Na Alert24 zaczęły przychodzić informacje... Tymczasem po rozmowie telefonicznej z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu wyjaśniło się, że człowiek ten nie ma nic wspólnego z naszym powiatem.

O tym brutalnym napadzie mówiła w ostatnich dniach cała Polska. 27-letni mężczyzna podjechał rowerem pod sklep na poznańskim osiedlu Morasko. Poczekał, aż wszyscy klienci z niego wyjdą i napadł na sprzedawczynię, zadając 58-letniej kobiecie około 50 ciosów kamieniem. Później próbował otworzyć kasę nożem, ale się nie udało,  więc wsiadł na rower i uciekł. Został jednak zatrzymany przez przypadkowych świadków. Ekspedientka trafiła do szpitala, gdzie założono jej 20 szwów, a Patryk K. trafił do policyjnej izby zatrzymań. Śledczym przyznał, że zrobił to, bo jest zadłużony w parabankach na kilkadziesiąt tysięcy złotych. 27-latek usłyszał zarzut usiłowania rozboju, spowodowania obrażeń ciała, jak również narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Wczoraj został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Wczoraj w wiadomościach głównych jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych pojawiła się informacja, że 27-letni Patryk K. to mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Momentalnie na Alert24 pojawiły się wiadomości, powołujące się na ten program  - Właśnie w wiadomościach na Polsacie wyemitowano materiał o napadzie na sklep w Poznaniu w dzielnicy Morasko i sprawca jest chłopak z powiatu gostyńskiego. Dodatkowo zmasakrował sprzedawczynie kamieniem. - napisał jeden z czytelników.  - Właśnie mówili w wydarzeniach na Polsacie że gościu z powiatu gostyńskiego chciał okraść sklep w Morasku... Zadał 50 ciosów kamieni ekspedientce - napisała kolejna osoba.

Dziś w rozmowie telefonicznej z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu okazało się, że jednak nie. Doszło do pomyłki, która jak się okazało wyszła na jaw dopiero po naszym telefonie. Po kolejnym sprawdzeniu w systemach informacyjnych prokuratury okazało się, że podejrzany zameldowany jest w miejscowości oddalonej od Gostynia o ponad 100 kilometrów, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim

Foto: iturek.net

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (5)

kobietakobieta

6 0

Do przymusowej pracy i niech płaci kobiecie za cierpienie i uszczerbek na zdrowiu . Leń nie pracować tylko szybko zdobyć pieniądze za wszelką cenę młody zdrowy byk !!! 12:42, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cos alacos ala

2 1

cos ala ze gola lezy przy DW 434...takie mamy media 13:15, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

5454

3 4

wiadomo polsat TVN to jedno bagno 19:43, 10.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kaza aus Krobenkaza aus Kroben

1 0

Syf, bagno, dezinformacja ,kłamstwo itp, etc. jest w TVP info i w *%#)!& czyż nie pisiorku? 21:46, 10.05.2019


StasiuStasiu

0 3

Czerwone pygi wypieraja się tak zasłuzonego obywatela , śmiehu warte 15:08, 11.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone