Zamknij
REKLAMA

Wylądował na dachu samochodu...

11:14, 11.03.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Z obrażeniami ciała do leszczyńskiego szpitala trafił 47-letni mężczyzna. Najbardziej zaskakujące są jednak okoliczności w wyniku, których tam trafił. Wszystko wskazuje, że idąc poboczem zachwiał się i wpadł na przejeżdżający drogą samochód. Niewykluczone, że w głowie zakręciło mu się od wypitego wcześniej alkoholu...

Wypadek miał miejsce w sobotę 9 marca po godz. 20. w Siemowie, gmina Gostyń. Doszło tam do potrącenia pieszego przez samochód marki Fiat Punto, którym kierowała 18-latka. Według dotychczasowych ustaleń wynika, że i tak miał sporo szczęścia w nieszczęściu jakie go spotkało. - Mężczyzna szedł poboczem. Zachwiał się i wpadł na dach a następnie na maskę omijającego go samochodu - mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Jak później ustalono 47-latek był kompletnie pijany. Miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna przebywa w szpitalu w Lesznie, jego obrażenia nie są na razie znane.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

AaAa

4 0

Musiał byc bardzo wysoki skoro się zachwial i wpadł najpierw na DACH tego auta... 21:10, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone