Zamknij
REKLAMA

To był czysty przypadek...

10:28, 03.12.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Leżący mężczyzna, a obok rower i jego wierny czworonożny kompan - taki widok zastali strażacy wracający z akcji w rejonie jednej z podboreckich wsi. Okazało się, że wbrew wcześniejszym przypuszczeniom nie był on ofiarą wypadku. 

Strażacy, którzy wczoraj po południu wracali z akcji gaśniczej, natknęli się na mężczyznę leżącego w rowie. Obok zauważyli rower i psa, który pilnował  właściciela. Jak się okazało mężczyzna nie był ofiarą wypadku, a zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. - Kiedy strażacy podeszli ocknął się. Przyznał się, że pił alkohol - prawdopodobnie butelkę wódki z tego co mówił. W drodze do domu najwyraźniej stracił równowagę, przewrócił się i przysnął - mówi kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP Gostyń. Strażacy widząc, że mieszkańcowi gminy Borek Wlkp. nic nie dolega odprowadzili go bezpiecznie do domu, który znajdował się niedaleko miejsca, gdzie go znaleziono. Wczorajsze popołudnie było chłodne i deszczowe. Niewykluczone, że strażacy uratowali mężczyźnie życie.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (3)

Stan zwierzaka?Stan zwierzaka?

14 1

Bardziej niepokoi mnie pozostawienie psa z takim czlowiekiem...chyba nie pierwszy raz takie upojenie skoro zwierzak czekal na wytrzezwienie PANA ... 11:53, 03.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahaHaha

6 1

Dobrze, że policja ich nie złapała, bo mandat by dostali, śpioch i pies 13:33, 03.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gytgyt

3 2

My to momy tych strażoków takich nie za ładnych takich nie za brzytkich 10:34, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone