Zamknij
REKLAMA

Każdemu się mogło zdarzyć...

10:10, 11.06.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce na drodze wojewódzkiej 434 w Gostyniu. Policyjny radiowóz, którym konwojowano przestępcę, zderzył się z samochodem osobowym. Zawinił ten drugi, bo nieoznakowana kia, jak zaznaczył rzecznik policji, jechała główną drogą i miała włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe.

Informację o zderzeniu otrzymaliśmy od czytelników, którzy około godz. 11:30 przejeżdżali przez skrzyżowanie ul. Poznańskiej - Europejskiej - Al. Kasyna Gostyńskiego w Gostyniu. Wiadomość potwierdził rzecznik gostyńskiej Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. W nieoznakowany radiowóz, którym jechali dwaj policjanci z KPP w Śremie wraz z osobą zatrzymaną, uderzyła inna osobówka.

Radiowóz miał mieć włączone sygnały błyskowe i dźwiękowe. - Kierujący samochodem osobowym marki Seat Ibiza podczas włączania się do ruchu nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym nieoznakowanym pojazdem uprzywilejowanym, który był prowadzony przez policjanta ze Śremu - mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik KPP Gostyń.

Kierowcą seata okazał się 63-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, radiowozem kierował 26-letni funkcjonariusz. Obaj byli trzeźwi. Uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Sprawcę kolizji ukarano mandatem i 6 punktami karnymi.

Fot. Mateusz

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (4)

teoretycznieteoretycznie

1 1

typowe skrzyżowanie. Praktycznie bardzo niebezpieczne. Ale śmiesznie będzie dopiero, jak tam będzie się kończyć obwodnica 434... 13:04, 11.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

xdxd

0 1

zgadzam sie obwodnica ciezej wyjechac i wole jechac dookola miasta i miec pierwszenstwo porazka 13:14, 11.06.2018


KierowcaKierowca

1 0

W tym miejscu przydało by się rondo 04:47, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obserwatorobserwator

1 0

Co za bzdury.. zdarzenie nie miało miejsca na skrzyżowaniu ulic poznańska/europejska/al. kasyna tylko na skrzyżowaniu ulic poznańska-chłapowskiego.. a kierujący seatem włączał sie do ruchu od wyjazdu z centrum ogrodniczego. I kolejna sprawa - nieoznakowana kia ceed a nie skoda. 17:23, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone