Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek na wojewódzkiej. Na pomoc przyleciał helikopter

14:44, 09.06.2018 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Poważny wypadek na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 434 z drogami prowadzącymi w kierunku Ciołkowa i Ziemlina. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Są osoby poszkodowane. Na pomoc przyleciał też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło około godziny temu. Jadące z przeciwnych kierunków hyundai i peugeot zderzyły się na skrzyżowaniu. Z relacji świadków wynika, że kierowca peugeota, jadąc od strony Krobi, próbował skręcić w drogę do Ciołkowa. Nie można zatem wykluczyć, że doszło do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu. Dwie osoby zostały przetransportowane karetkami do szpitala. Na miejsce przyleciał też helikopter LPR, który zabrał najbardziej poszkodowaną osobę. Zdarzenie zabezpieczały trzy wozy strażackie i dwie karetki pogotowia. Stan poszkodowanych nie jest na razie znany. Więcej po zakończeniu akcji.

(J.J)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone