Zamknij
REKLAMA

Kasa leżała na podłodze w sklepie

09:33, 23.05.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Mówi się, że pieniądze leżą na ulicy. Tym razem leżały na podłodze jednego ze sklepów spożywczych w Gostyniu. Gotówkę znalazł funkcjonariusz policji, jadący do pracy. Policja prosi właściciela o możliwie szybkie zgłoszenie się do komendy. W przeciwnym razie pieniądze trafią do Biura Rzeczy Znalezionych

W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu na jednego z Was czeka gotówka. Pieniądze znalazł policjant udający się do pracy. - Gotówkę znalazł, jadąc do służby 14 maja około 6:50. Wstąpił do jednego z gostyńskich sklepów spożywczych, gdzie zauważył leżące na posadzce pieniądze - mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Dotychczasowe poszukiwania właściciela nie przyniosły rezultatu, policja zwraca się z apelem do mieszkańców. Do końca tygodnia pieniądze zostaną w siedzibie KPP w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej. Aby je odebrać, należy wcześniej skontaktować się z policją pod numerem: 65 575 82 00, 65 575 82 09, 65 575 82 4 bądź 516 952 851. Po tym terminie gotówka zostanie przekazana do Biura Rzeczy Znalezionych. - Pieniądze znaleziono o wczesnej godzinie, niewiele osób odwiedziło ten sklep, więc mamy nadzieję, że dzięki komunikatowi znajdzie się osoba, która zgubiła pieniądze - podsumował rzecznik KPP Gostyń.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone