Zamknij
REKLAMA

Do zderzenia osobówek doszło na najbardziej kolizyjnym skrzyżownaiu w Drzewcach

09:00, 11.05.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Pechowo zakończyli tydzień dwaj kierowcy przejeżdżający przez jedno z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w podponieckich Drzewcach. Przez nieuwagę jednego z nich doszło do zderzenia, po którym pojazdy zostały uszkodzone i nie nadawały się do dalszej jazdy. Na szczęście żaden z kierujących nie doznał obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 6:30 na skrzyżowaniu dróg Drzewce – Poniec - Czarkowo. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - peugeot i volkswagen. - Na skrzyżowaniu w miejscowości Drzewce kierujący pojazdem marki Peugeot 206 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Volkswagen Golf, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów - mówił sierż. sztab. Błażej Szymczak z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu. Kierowcy mieli sporo szczęścia. Nikomu nic się nie stało. Gorzej z autami. Sprawcę kolizji ukarano mandatem i punktami karnymi.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

FC DrzewceFC Drzewce

0 0

sie narobiło ...! 11:42, 11.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone