REKLAMA

Do wypadku doszło po zmroku na trasie Ludwinowo-Bodzewko II

12:31, 09.12.2017 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Policja poszukuje kierowcy, który w piątkowy wieczór 8 grudnia potrącił pieszego. Nie udzielił mu pomocy i odjechał. Mężczyznę ze złamaną nogą przewieziono do śremskiego szpitala. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o jak najszybszy kontakt z policją.

Do wypadku doszło w piątek 8 grudnia kilka minut po godz. 19. Na trasie Ludwinowo - Bodzewko II na poboczu zatrzymały się dwa samochody osobowe, których kierowcy zderzyli się lusterkami bocznymi. Kiedy wychodzili z pojazdów, aby wyjaśnić sprawę, jednego z nich - 20-letniego mieszkańca Leszna - potrącił samochód jadący w kierunku Gostynia. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym (bliższych danych brak) na prostym odcinku drogi, jadąc od Pępowa w kierunku Gostynia, z nieustalonych przyczyn potrącił pieszego idącego obok pojazdu - mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji. Kierowca nie zatrzymał się i odjechał w nieznanym kierunku. Poszkodowany 20-latek został przewieziony do szpitala w Śremie. Stwierdzono u niego otwarte złamanie kości kończyny dolnej prawej. Poszkodowany był trzeźwy, nie wiadomo, czy miał na sobie elementy odblaskowe. - Są prowadzone czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia, jak też kierującego pojazdem, który się nie zatrzymał - podsumowuje rzecznik KPP Gostyń i apeluje,aby osoby posiadające informację na temat wypadku zgłosiły się do gostyńskiej komendy.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

oczekujący oczekujący

8 5

Szpital w Gostyniu już zamknięty? 13:20, 09.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

viammortisviammortis

7 0

Blacharze samochodowi takie historie mogą opowiedzieć, że strach. Klient wkręca blacharzowi, że uderzył w sarnę, a pod hokejem w zderzaku ludzkie paznokcie. 13:52, 09.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KrisssKrisss

1 1

Niech policja szuka sama zato biorą podatników pieniądze !!! 23:05, 09.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BunioBunio

2 0

Znajdą już niebawem. Spokojnie oczekujcie. 09:07, 10.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018