REKLAMA

Spore zainteresowanie pracą w ratuszu

11:40, 12.10.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

Kilkanaście zgłoszeń do pracy na stanowisko pomocy administracyjnej i czworo chętnych na etat do spraw zarządzania infrastrukturą techniczną. Urząd Miejski w Krobi nie narzeka na brak chętnych do pracy. Trwają rozmowy z częścią zainteresowanych.

Konkursy na stanowiska urzędnicze krobski magistrat przeprowadza kilka razy w roku. Zwykle dzieje się tak w przypadku urlopów macierzyńskich, rezygnacji z pracy lub odejść na emerytury. We wrześniu urząd ogłosił postępowania na dwa stanowiska. Jedno z nich to samodzielny etat specjalisty. Zostaje zwolniony przez pracownicę, która dojeżdżała do Krobi z Borku Wielkopolskiego, ale złożyła wypowiedzenie. Do 12 października formalnie oczekiwano jeszcze na spływ korespondencji z aplikacjami i jest już jasne, że zainteresowanie obsadą etatów jest spore. - Na stanowisko do spraw zarządzania infrastrukturą techniczną wpłynęły 4 aplikacje i dzisiaj prowadzone są rozmowy z osobami zainteresowanymi praca w krobskim magistracie. W przypadku naboru na stanowisko pomocy administracyjnej wpłynęło z kolei 13 podań. Termin przeprowadzenia rozmów nie jest jednak jeszcze na chwilę obecną znany – informował 12 października Adam Sarbinowski z krobskiego Urzędu Miejskiego.

Wciąż prowadzona jest też rekrutacja na stanowisko ds. koordynacji i zarządzania projektem edukacyjnym „Przygody z nauką”. Termin przyjmowania dokumentów w tym przypadku upływa 15 października.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018