Zamknij
REKLAMA

Takich tłumów dawno tam nie było...

10:17, 06.08.2018 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: UG Piaski

Zabawy z animatorami, konkursy,  stoiska i warsztaty, a przede wszystkim wspaniała zabawa w rodzinnej atmosferze - tak w skrócie można opisać niedzielny "Festyn nad Malińczą". Co najważniejsze tym razem dopisała pogoda.

Zorganizowanie imprezy plenerowej to nie lada wyzwanie. Organizatorzy wiedzą, że potrzebna jest dobra atmosfera i atrakcje, które przyciągają ludzi. Jedyne, czego nie można przewidzieć to pogoda.... Ta pokrzyżowała plany organizatorom "Dnia Dziecka nad Malińczą" na początku czerwca, dlatego imprezę przeniesiono na niedzielę 5 sierpnia. Jak się okazuje była to dobra decyzja. Wczorajszy festyn zgromadził prawdziwe tłumy, a dzieciaki były wniebowzięte - Pogoda była ładna. Nie brakowało atrakcji. Widać, że mieszkańcy chcą się spotykać i z wielką ochotą wychodzą z domu. Czego przykładem był ten festyn. Ogromne jest przy tym nasze zadowolenie, bo mieszkańcy korzystają z naszych propozycji - mówił Wiesław Glapka, wójt gminy Piaski.

Animatorzy "Anilandii" zabrali dzieci na piracką przygodę podczas której zainscenizowano podróż statkiem, łowiono ryby i szukano rekinów. Popularnością cieszyły się brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, stanowisko z klockami LEGO, eksperymenty chemiczne czy możliwość wykonywania własnych T-shirtów. Były także zamki dmuchane i stanowiska do mini golfa. Nie zabrakło chętnych do udziału w zawodach w speedball.

W czasie, gdy dzieci korzystały z przygotowanych atrakcji, dorośli spędzali czas przy placku i kawie. Ponadto dla ochłody na wszystkich czekały darmowe wielosmakowe lody. Kto chciał poprawić swoją sprawność fizyczną, mógł skorzystać z siłowni zewnętrznej, której otwarcia dokonali wójt Wiesław Glapka, skarbnik gminy Elżbieta Karolczak i sołtys Piasków - Stanisław Glapka. Fachową poradą oraz informacją jak korzystać z urządzeń siłowni, służyła  instruktorka Anna Tymińska.

Foto: Gmina Piaski

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

SwojSwoj

1 0

Faktycznie tłumy sięgały Borki ach ta propaganda 16:39, 06.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Animator Animator

2 0

Impreza dla dzieci a na pierwszych zdjęciach "VIPy" ???? 18:04, 06.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JakubJakub

0 0

Wybory pełne pory 10:25, 07.08.2018


REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone